תרומי

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: תרומי.
זוהי הגדרה בת 5 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!

אפשרויות: נעלה, מובחר .

קצת מידע רנדומלי על הביטוי "נעלה":
נעלה היא התנחלות ויישוב עירוני חילוני באופיו בדרום-מערב השומרון צפונית לעיר מודיעין וממזרח ליישוב ניל"י, שייך למועצה האזורית מטה בנימין. היישוב שוכן בגובה של 430 מטרים מעל לפני הים.
הקמת היישוב החלה בתחילת שנות ה-80, בתכנונם של האדריכלים אברהם יסקי ויוסי סיוון, והאיכלוס הראשוני היה בספטמבר 1988 על ידי קבוצה של עובדי התעשייה האווירית שכינו את ארגונם "לביא" על שם פרויקט הלביא. בתחילה נבנו ביישוב 26 בתי קבע, ובתחילת שנות ה-90 הוצבו ביישוב כ-15 קרוואנים. בשנת 1998 החלו פרויקטים להרחבת היישוב, שבמהלכם נבנתה שכונה חדשה, הקראוונים פונו ובמקומם נבנו בתי קבע נוספים. באמצע שנת 2008 התגוררו בנעלה 230 משפחות. בשנת 2009 החל פרויקט הרחבה נוסף "מעלה מודיעין" אשר אמור לקלוט כ-105 משפחות חדשות. כיום ישנם ביישוב רק בתי קבע והוא מונה כ-270 משפחות.
בנעלה מצויים מעונות יום, גני ילדים, צהרון, ספריה ובשנת 2012 גם הוקם בית ספר. בתי ספר נוספים נמצאים בניל"י ובמודיעין והתלמידים מוסעים לשם בהסעות קבועות של המועצה האזורית מטה בנימין. היישוב מארגן ומנהל חוגים, קייטנה, תנועת נוער ואירועים שונים נוספים.
רוב תושבי נעלה עובדים באזור המרכז ובירושלים. אזור תעשיות עתירות-מדע המתפתח בצמוד למודיעין מהווה אתר משיכה חדש לעובדים.

שכונת מגורים לא מאוכלסת ביישוב בשנת 2006

הנוף הנשקף מנעלה

נלקח מויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "תרומי"

השאר תגובה