תוכנה לאיבוד מילים

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: תוכנה לאיבוד מילים.
זוהי הגדרה בת 18 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!

אפשרויות: וורד .

קצת על וורד:
וורד הוא מעבד תמלילים נפוץ של חברת מיקרוסופט, הנמכר היום בעיקר כחלק מחבילת מיקרוסופט אופיס.
מעבד התמלילים נוצר בשנות השמונים עבור מחשבי מקינטוש וזכה להצלחה רבה, במיוחד בגרסאות 4, 5 ו-5.1 שלו. גרסה ראשונה למחשבים עליהם מותקנת מערכת־ההפעלה חלונות (גרסה 2.0) הצליחה פחות, אך הגרסה הבאה, שמוספרה 6.0 (כדי לאחד את מספור הגרסאות בין גרסת החלונות וגרסת המקינטוש) ויצאה ב-1993, זכתה להצלחה גדולה יותר.
באמצע שנות התשעים התחרתה וורד בעיקר במעבד־התמלילים וורד-פרפקט (Word Perfect), אך אחרי יציאת חלונות 95 ובמיוחד החל משנת 97, גברה ידו של וורד בתחרות.
גרסה של וורד התומכת בעברית זכתה להצלחה רבה. בהדרגה, עם סילוק בעיות שונות בתמיכה בעברית, דחקה התוכנה מעבדי תמלילים עבריים כמו Qtext ו"דָ‏גֶ‏ש".
תוכנת וורד היא מעבד תמלילים המאפשר שילוב של טקסט ותמונה לשם הפקה של מכתבים, חוברות וספרים.
הפורמט הסטנדרטי לשמירתם של קובצי וורד הוא בעל סיומת DOC או DOCX. בפורמט זה ניתן לשלב גם תוכנה הכתובה בשפת VBA, שמאפשרת יצירת הרחבות אישיות או של חברות תוכנה צד ג' בקלות, כמו למשל יצירת סרגל ניקוד אישי. אופציה זו מאפשרת לשלב בו גם וירוסים.
תכונה זו הופכת למסוכנת פתיחה של קובץ שמקורו אינו ידוע, אם כי בשנים האחרונות מספר וירוסי המקרו שמופצים אינו גבוה. ניתן לשמור קובצי וורד גם בפורמט RTF, שבו לא ניתן לשלב תוכנה, ולכן הוא מוגן מווירוסים. ניתן לשמור מסמך וורד גם בפורמט HTML, וכך ליצור בקלות דפי אינטרנט.
למעבד תמלילים זה תכונות רבות ומגוונות ובהן: עיצוב טבלאות, סידור מלל בטורים, שמירת גרסאות, עיצוב אוטומטי, יצירת קובצי תבנית, פריסות שונות של הטקסט ובהן פריסת קריאה, הערות שוליים והערות סופיות, יצירת תוכן עניינים, אינדקס ומפתחות, מיזוג דואר, יצירת טפסים, שדות ונוסחאות, לוח גזירות ובו מספר רב של העתקות והדבקות, הדבקות בצורות שונות למסמך. חיפוש והחלפת טקסט משוכללות, המאפשרות לחפש גם תווי בקרה ועיצובי טקסט. הגנה על מסמך ומעקב אחרי שינויים בטקסט. הגנה באמצעות סיסמה והצפנה חזקה. הגבלת פתיחת מסמכים לפי הרשאות דיגיטליות. התאמה אישית של הממשק, כמו שינוי סרגלי הכלים והתפריטים או יצירת חדשים. סימון ותיקון שגיאות כתיב ברחף. תמיכה במילון ובמילים נרדפות.

נלקח מויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "תוכנה לאיבוד מילים"

השאר תגובה