תאוטה

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: תאוטה.
זוהי הגדרה בת 5 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!

אפשרויות: האטת המהירות .

קצת על פיזיקה:
פיזיקה, תאוצה היא קצב שינוי המהירות של גוף כלשהו. כאשר מהירותו של הגוף יורדת, נאמר שהוא בתאוצה שלילית או בתאוטה. המונח השגור בשפת הדיבור לתאוצה קרוב במשמעותו להגדרה הפיזיקלית. כאשר מתארים רכב כבעל תאוצה מעולה, הכוונה שביכולתו להגביר את מהירותו תוך פרק זמן קצר בהשוואה לכלי רכב אחרים.
כאשר אדם או גוף נופלים נפילה חופשית, פועל עליהם כוח הכובד, הגורם להם להאיץ בקרוב ל-9.8 מטר לשנייה בריבוע, יחידת תאוצה הנקראת "" (כוח ג'י), כלומר מהירותם גוברת ככל שהנפילה נמשכת. יחידת התאוצה "" משמשת בעיקר בתעופה כדי למדוד את השפעת התאוצה על מבנה המטוס ועל הטייס ואת הכוחות המופעלים עליהם בזמן הטיסה, כך שמקובל להשתמש ב "", "" וכן הלאה. היחידה איננה שייכת למערכת היחידות הבינלאומית.
במערכת היחידות הבינלאומית, היחידות של תאוצה הן מטר חלקי שנייה בריבוע. ניתן לחשוב על היחידות גם כ־"מטר לשנייה, לשנייה", כלומר כמה המהירות משתנה מדי שנייה.
בחישובים מתמטיים, מקובל לסמן את התאוצה באות a, הלקוחה מהמילה הלטינית accelere שמשמעותה "להאיץ". השינוי בקצב התאוצה נקרא נתירה.

נלקח מויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "תאוטה"

השאר תגובה