מלחין אוסטרי

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: מלחין אוסטרי.
זוהי הגדרה בת 12 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!

אפשרויות: בר, ברג, ולס, וברן, מהלר, מוצארט, הידן, היידן, וולף, יוהן שטראוס, שוברט, אנטון ברוקנר, ויקטור אולמן, .

קצת מידע רנדומלי על הביטוי "בר":
ארון בֶּר הבן (אנגלית: Aaron Burr;‏ 6 בפברואר 1756 – 14 בספטמבר 1836) היה פוליטיקאי אמריקאי, ממייסדי המפלגה הדמוקרטית-רפובליקנית ואחד הפעילים המרכזים בה. על אף שכיהן כסגן הנשיא השלישי של ארצות הברית, בר זכור דווקא כאדם שירה למוות באלכסנדר המילטון במהלך דו-קרב ביניהם. בנוסף, לאחר כהונתו כסגן נשיא ואכזבתו מהממשל, ניסה בר לכונן מדינה חדשה במערב ארצות הברית; בעקבות קשירת קשר זו הועמד לדין באשמת בגידה, אך לבסוף זוכה.

נלקח מויקיפדיה

קצת על וולפגנג אמדאוס מוצרט:
וולפגנג אמדאוס מוצרט (שם מלא: יוהנס כריסוסטומוס וולפגנגוס תאופילוס מוצרט; בלטינית: Johannes Chrysostomus Wolfgangus Theophilus Mozart;‏ 27 בינואר 1756 – 5 בדצמבר 1791) היה מלחין. מספר היצירות אותן חיבר במשך חייו הקצרים ואיכותן יוצאת הדופן מעמידות אותו כאחד מגדולי המלחינים הקלאסיים של כל הזמנים.
מוצרט הלחין במשך 35 שנות חייו 637 יצירות ידועות, אשר מקוטלגות ברשימת קכל מ-K.1a עד K.626. המוזיקה אשר חיבר הושפעה, אמנם, ממלחינים אחרים, הבולטים בהם יוזף היידן ויוהאן כריסטיאן באך, אך הוא הביא עמו סגנון חדש ורענן אל התקופה הקלאסית, והיה אחד מהמלחינים הבולטים בה. מוצרט תרם רבות למוזיקה הקלאסית, והמוזיקה אשר חיבר שימשה השראה רבה ובולטת לשורת מלחינים (בכללם הגדולים והידועים ביותר).

נלקח מויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "מלחין אוסטרי"

השאר תגובה