מטרה

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: מטרה.
זוהי הגדרה בת 4 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!

אפשרויות: יעד .

קצת על מושב יעד:
מושב יעד הוא מושב בגליל התחתון, הנמצא בתחומי מועצה אזורית משגב, ליד שעב.
יעד נוסדה בשנת 1974 על ידי גרעין של בוגרי הטכניון במדעי המחשב, שרצו להמשיך לגור בסמיכות. הסוכנות היהודית לישראל, שבאותה תקופה חיפשה גרעין להקמה של כפר תעשייתי (כפ"ת) מצאה אינטרס משותף עם גרעין יעד, וכך הוקם הכפ"ת הראשון. בתחילה הוקם יעד כמושב שיתופי כדי להתגבר על הקשיים הכלכליים, אולם המודל השיתופי לא הוכיח את עצמו ובשנות התשעים הופרטו אמצעי הייצור במושב, והוא חדל להיות שיתופי.
חברי יעד מילאו תפקיד חשוב בהקמתה של המועצה האזורית משגב על מוסדותיה: אריק רז, ראש המועצה הראשון, הוא אחד ממייסדי יעד. כמו גם ד"ר אלי מנברג, מנהל-מקים של בית הספר האזורי. אליהו שטרן, מנהל-מקים של החממה הטכנולוגית; צביקה וייסברוד, ששימש כמנהל החברה הכלכלית של המועצה ועוד.
בין תושבי יעד יזמים רבים. בתקופה השיתופית הוקמו בית תוכנה, מפעל אלקטרוניקה שהתמחה בשקילה ובקרה, משרד תכנון שהיה הגדול בצפון הארץ. לאחר שיעד הפך למושב עובדים, המשיכו מפעליו לפעול, הפעם בבעלות פרטית ובנוסף אליהם הוקמו עסקים רבים נוספים כדוגמת חברת בי.או.אס. שהוקמה על ידי איזי גל, משרד תכנון נוף, שהוקם על ידי עליזה רפפורט-רוטמן או סדנת נפחות, שהוקמה על ידי שוקי זרח.

נלקח מויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "מטרה"

השאר תגובה