מגיה

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: מגיה.
זוהי הגדרה בת 4 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!

אפשרויות: קסם, כישוף, להטים .

קצת על קסם:
קסם הוא פעלול שעורך קוסם, פעלול הנראה כאילו הוא בלתי אפשרי בהתאם להבנה המקובלת את העולם, אך למעשה נובע מזריזות של המְבַצֵּעַ, או מתחבולה אחרת הניתנת להסברה במסגרת הידע המקובל (להבדיל מכישוף, העוסק בפעולות שהמדע איננו מסביר אותן).
קסם נועד בעיקר למטרות בידור, ובהתאם לכך הוא נעשה בעיקר בהופעה על הבמה, במופעי רחוב ובמסיבות. קסם נודע הוא שליפה של בעל חיים (בדרך כלל ארנבון או יונה) מתוך כובע ריק.

מופע קסמים. ראג'סטאן, הודו

אמנות הקסמים מתחלקת למספר קטגוריות:

קסמי במה/ אמני אשליות

קסמים המתרחשים על במה בעזרת ציוד רב כגון ארגזים לחיתוך אדם, ארגז להעלמת אדם/בעל חיים, ריחוף וכיוצא בזה. קוסמים נודעים בתחום זה הם הארי הודיני ודייוויד קופרפילד.

קלוז-אפ/ תקריב

קסם תקריב (Close-Up Magic) הינה אמנות אינטראקטיבית המשלבת קסמי זריזות ידיים, יכולות אלתור יוצאת דופן, הומור שנון והרבה עזרה מהקהל המשתלב אל תוך הרוטינות. בתרגום חופשי "קסמים מקרוב" הם כפי שהם נשמעים, והם נעשים במרחק נגיעה מהצופים ואף חלקם ממש בתוך ידיהם.

קסמי רחוב

קסמי קלוז-אפ המתרחשים באמצע הרחוב, לרוב ללא כל הכנה מוקדמת. סגנון זה זכה להצלחה רבה עם תכניות הטלוויזיה של דייוויד בליין וכריס אנג'ל בארצות הברית.

מנטליזם

קסמים המדמים תופעות על-טבעיות כגון טלקינזיס, טלפתיה וחיזוי העתיד. מנטליסט הוא מי שמשתמש בטכניקות שונות כדי ליצור אשליה של כוחות על טבעיים. הופעות של מנטליזם גורמות לעתים קרובות לצופה להאמין כי המבצע ניחן ביכולות על טבעיות, למרות שהדבר בלתי אפשרי.

נלקח מויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "מגיה"

השאר תגובה