חומיות

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: חומיות.
זוהי הגדרה בת 6 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!

אפשרויות: בראוניז .

קצת על חומיות:
חומיות או בראוניז (אנגלית: Brownies, "בראון" באנגלית – "חום") הן סוג של עוגות שוקולד הקרויות על שם צבען החום. האיזכור הראשון של עוגות אלה מקורו בקטלוג רשת החנויות סירז משנת 1897[1].
העוגיות מהוות למעשה קוביות שנחתכו מעוגת שוקולד נמוכה מאוד הממולאת לעתים קרובות באגוזים (בעיקר, אגוז מלך), ולפעמים בפצפוצי שוקולד או חמאת בוטנים. בלילת העוגה סמיכה מאוד בגלל כמויות קמח, שומן ושוקולד גדולות לעומת הביצים. במתכון המקורי הביצים אינן מוקצפות כלל. יש המצפים את החומיות בציפוי שוקולד.
אגדה אורבנית שאין לה ראיות טוענת כי מקור עוגיות אלה בטבח ששכח להוסיף אבקת אפייה למתכון של עוגת שוקולד[1]. לפי גרסה אחרת הומצאו החומיות במלון פאלמר האוס שבשיקגו במהלך תערוכה העולמית של שיקגו (1893) – על פי גרסה זו רצו בעלי המלון למכור עוגות שוקולד קטנות לגברות שביקרו בתערוכה על מנת שהגברות יוכלו לאכול את העוגות במפיות מבלי להתלכלך.
בארצות הברית, מולדת הבראוניז, נוהגים להגיש את החומיות עם גלידה או קצפת.
וריאציה על החומיות הן הזהוביות (באנגלית: Blondies) הנעשות בדומה לחומיות, כאשר סוכר חום מחליף את השוקולד או הקקאו, והן מכילות שוקולד לבן.
יש הנוהגים להכין בראוניז עם חשיש, במטרה לצרוך את הסם מבלי לעשנו.

נלקח מויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "חומיות"

השאר תגובה