שחקן אנגלי, שחקן בריטי בעבר

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: שחקן אנגלי, שחקן בריטי בעבר.
זוהי הגדרה בת 27 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

אפשרויות: מור , כהן, לאו, סלרס, גרנט, בייל, קיין, ברטון , בראנה , קינגסלי, פטינסון, הוסקינס, אטקינסון, אוליבייה, רוג'ר מור , לורנס אוליבייה , בן קינגסלי, רוברט פטינסון, פיטר סלרס , רואן אטקינסון, יו גרנט, ריצ'רד ברטון, קנת בראנה, ג´וד לאו , בוב הוסקינס, כריסטיאן בייל, מייקל קיין, סשה ברון כהן .

קצת מידע רנדומלי על הביטוי " מור ":
מורה (קרואטית, הונגרית וסלובנית Mura, גרמנית Mur) הוא נהר במרכז אירופה, העובר במדינות סלובניה, אוסטריה, קרואטיה והונגריה. נשפך לנהר דראווה, שנשפך לבסוף לנהר הדנובה.
מקורו של הנהר נמצא בפארק הלאומי האוסטרי הוהה טאורן, בגובה 1,898 מטר מעל גובה פני הים. אורכו הכולל הוא 465 קילומטר, כש-295 קילומטר נמצאים באוסטריה, 98 בסלובניה, והשאר עובר לסירוגין על גבול קרואטיה-הונגריה, ומסתיים ליד העיירה לגארד שבקרואטיה, שם הוא נשפך לנהר דראווה. העיר הגדולה ביותר בה עובר הנהר היא גראץ שבאוסטריה.
במקומות שונים בנהר ישנן עדויות על טחנות מים שהופעלו על ידי זרם הנהר מאז המאה הרביעית לפנה"ס. השיטה של הפעלת טחנות על ידי מים אומצה מאוחר יותר על ידי הסלאבים והמדיארים שהגיעו לאזור. בשנות ה-20 וה-30 של המאה ה-20 עוד פעלו טחנות רבות מכוח הנהר. כיום פועלת רק טחנה סלובנית אחת בשם "Babičev mlin".
בנהר ישנן כמויות קטנות של זהב, אמנם לא מספיק בשביל שינוצל כיום, אך בתקופות קדומות השתמשו בו.

נלקח מויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "שחקן אנגלי, שחקן בריטי בעבר"

השאר תגובה