רמש טורף

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: רמש טורף.
זוהי הגדרה בת 8 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

אפשרויות: עכביש, גמל שלמה .

קצת על עכבישאים:
עכבישאים (שם מדעי: Araneae) הם סדרה של פרוקי רגליים במחלקת העכבישניים. אין להתבלבל בין שם הסדרה "עכבישאים" לצורת הרבים של המילה עכביש – "עכבישים".
לעכבישאים שמונה רגליים והם חסרי כנפיים. החלק המרכזי של גופם בנוי משתי יחידות: יחידת ראש-חזה, שאליה מחוברות שמונה הרגליים ויחידת בטן. זאת בניגוד לחרקים שלהם יש יחידת ראש, יחידת חזה ויחידת בטן, ושש רגליים וכנפיים (או כנפיים מנוונות) המחוברות ליחידת החזה.
רוב העכבישאים צדים חרקים על ידי לכידתם במלכודות – רשתות שהם טווים מהקורים שהם מייצרים. הקורים הינם חוטי חלבון חזקים מאד, הנוצרים באבר הנקרא Spinneret הממוקם בחלק התחתון של בטן העכביש.
כל העכבישאים מייצרים קורים, אולם לא כולם משתמשים בהם כדי לטוות רשתות מורכבות. הקורים משמשים גם לטיפוס, לעטיפת טרף בתוך פקעת ולמטרות רבות אחרות.
ידועים קרוב ל-40,000 מינים של עכבישאים, אולם בשל יכולתם להסתתר מעיני כול, מעריכים כי מספר המינים גדול בהרבה. רוב העכבישאים הם ארסיים (למעט משפחות הגיבנניים (Uloboridae), ליפיסטידה (Liphistiidae) והולרכאידה (Holarchaeidae)), אולם רק כ-30 מהם ארסיים באופן קטלני לאדם. רוב העכבישאים לא יעקצו בני אדם מכיוון שבני אדם אינם טרפם, אולם חלקם עלולים לעקוץ כאשר הם נתפסים.
העכביש בעל מוטת הרגליים הגדולה ביותר הוא ההטרופודה מאקסימה שמוטת רגליו מגיעה ל-30 ס"מ. העכביש הכבד ביותר הוא עכביש עופות גולייתי שמשקלו מגיע ל-170 גרם.
בערבית מכונה העכביש עַנְכַּבּ או עַנְכַּבּוּת (عَنْكَبُوت) ובארמית: עַכּוּבִיתָא.

נלקח מויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "רמש טורף"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*