רב אמן במוזיקה

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: רב אמן במוזיקה.
זוהי הגדרה בת 14 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

אפשרויות: מאסטרו .

קצת על מָאֶסְטְרוֹ:
מָאֶסְטְרוֹ (maestro) הוא תואר כבוד הניתן למומחה במוזיקה. המקור למונח הוא המילה "מאסטרו" מהשפה האיטלקית, שמשמעותה: מורה או מורה רוחני[1]. השימוש הנפוץ ביותר במונח זה נעשה בהקשר של מוזיקה קלאסית או אופרה מערבית. זהו הקשורים לשימוש הנפוץ של אוצר המילים האיטלקי מבחינת המוסיקה הקלאסית. לעתים תכופות, זוכים בתואר זה מלחינים, אמנים, אמרגנים, מנהלים מוזיקליים, מנצחים ומורים למוסיקה.
בעולם האופרה האיטלקית, משתמשים במונח לא רק עבור המנצח, אלא גם עבור מוסיקאים המשמשים כקורפטיטורים ועוזרים למנצח במהלך ההופעות. גם הטלפרומפטר יכול להיות מכונה בשם זה. המונח הינו מגדרי-גברי, ואין הסכמה על איך להתמודד עם מנצחת-אישה (שכן באיטלקית "מאסטרו" הינו מורה-גבר, בעוד "מאסטרה" הינה מורה-אישה). בתרבויות אחרות בעולם קיימים מושגים דומים, למשל: בעולם המוזיקה הפרסית המסורתית.
ובהרחבה, המונח "מאסטרו" עשוי להתייחס לאמנים-מומחים גם בתחומים אחרים, מלבד עולם המוזיקה. המילה משמשת, לעתים, אמנויות כגון ציור ופיסול, או אף בתחום הספורט כגון סיף, עבור מאמן סיף, וכן בענפי ספורט אחרים, כאות של כבוד והערכה למיומנותו של אדם מסוים.
נלקח מויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "רב אמן במוזיקה"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*