ציפור שיר שוכנת עצים

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: ציפור שיר שוכנת עצים.
זוהי הגדרה בת 20 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!

אפשרויות: זהבן .

מידע רנדומלי על הביטוי "זהבן ":

זהבן מחלל (שם מדעי: Oriolus oriolus), ציפור שיר בינונית ממשפחת הזהבניים. שמו המדעי נגזר מהלטינית הקלאסית שבה "aureolus" פירושו זהוב.


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

הזהבן הוא אחד היפים בציפורי השיר. הוא אחד מבין 26 המינים במשפחת הזהבניים, השייכת לסדרת ציפורי השיר. גודלו של הזהבן הוא כזרזיר או כשחרור ואורכו מגיע עד 24 ס"מ. הזהבן ניכר במראהו ובצבעיו: גופו של הזכר זהוב מבריק, כנפיו וזנבו שחורים ומקורו ועיניו אדומים. לנקבה גב ירוק-צהבהב, וכנפיה וגחונה אפורים. מקור הזהבן מוארך וחד ואורכו כאורך הראש כולו. בדרך כלל הוא מסתתר בין ענפי העצים, ועל נוכחותו מעיד רק קולו הצלול והערב. הזהבן נפוץ באירופה התיכונה והדרומית, בצפון מערב אפריקה וביבשת אסיה למן הים הכספי ועד הרי אלטאי. הוא חורף באפריקה המשוונית והדרומית. בארץ הוא עובר בחודש אוגוסט, בדרכו לאפריקה, וכן בשובו משם בסוף האביב. באירופה בונה הזהבן את קינו ב"מזלג" שבין שני ענפי עץ. הקן דמוי הסלסלה משמש כמקלעת של עשב וצמר, ובקיץ מטילה בו נקבת הזהבן שלוש או ארבע ביצים, שצבען חום בהיר ועליהן כתמים אדומים- שחורים. הזהבנים ניזונים בעיקר מחרקים.

זהבן מחלל: פרט צעיר מתחת לפרט בוגר

זהבן בויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "ציפור שיר שוכנת עצים"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*