ציפור צבעונית

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: ציפור צבעונית.
זוהי הגדרה בת 13 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!

אפשרויות: שרקרק .

מידע רנדומלי על הביטוי "שרקרק ":

טקסון מונוטיפי (באנגלית: Monotypic taxon) הוא מונח ביולוגי המתאר קבוצה טקסונומית (טקסון) המכילה טקסון אחד בלבד בדרגה הישירה מתחתיה. טקסון נחשב מונוטיפי גם אם בעבר הכיל כמה תת-טקסונים אך הם שנכחדו בעבר, או הועברו לסוגים אחרים. לדוגמה: משפחת הפינגווינים היא משפחה יחידה בסדרת הפינגווינאים (אף על פי שיש יותר מסוג וממין אחד של פינגווינים). לפעמים המושג מתאר מין שאינו יחיד בסוגו אבל יש לו רק תת-מין אחד כמו אצל ארה יקינטונית.


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

לפעמים יוצא שמין מסוים שיחיד בסוגו, יהיה יחיד גם במשפחתו ואפילו בסדרתו וכו', אבל דוגמאות כאלה הם די נדירות. דוגמה לכך הוא השנבוב, שיחיד גם בסוג שנבוב (Orycteropus), גם במשפחת השנבוביים (Orycteropodidae) וגם בסדרת השנבובאים (Tubulidentata). לפעמים ההחלטה שמין מסוים יחיד בסוגו, מצויה במחלוקת מדעית ואין הוכחה גורפת שהמין לא שייך לסוג בעל כמה מינים, אבל בדרך כלל יש הסכמה מדעית על סוגים שהם חד מיניים. ההשלכות של התופעה היא שהשם המדעי מתחיל משם הסוג ואם קשה להסכים על השם, תהיה בעיה לחקור את היצור. דוגמה לכך היא נמר השלג שנחשב לעתים בעבר לפנתר (Panthera uncia), בפעמים אחרות למין יחיד בסוג אונקיה (Uncia uncia) ואף למין בסוג חתול (Felis uncia).

שרקרק בויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "ציפור צבעונית"

השאר תגובה