צוער

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: צוער.
זוהי הגדרה בת 4 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!

אפשרויות: קדט .

מידע רנדומלי על הביטוי "קדט ":

מכינה קדם-צבאית היא "מסגרת חינוכית המיועדת בעיקרה למיועדים לשירות ביטחון וליוצאי צבא, ושמטרותיה הכנת החניכים והחניכות לשירות מלא בצבא הגנה לישראל וחינוך למעורבות חברתית ואזרחית". בני ובנות הנוער המצטרפים ומצטרפות למכינה דוחים ודוחות את שירותם ושירותן ומתגייסים או מתגייסות לצה"ל כשנה מאוחר מבני ובנות גילם או גילן. בשנת 2008 הוסדרה פעולתן של המכינות בחוק המכינות הקדם–צבאיות, התשס"ח-2008.‏ בשנת תשע"ו השתתפו במכינות הקדם צבאיות כ 2,750 תלמידים ותלמידות בשנה א' ועוד כ 650 תלמידים ותלמידות בשנה ב'.


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

המכינות מתחלקות לשלושה סוגים:

ניתן גם להבחין בשימוש בביטוי "מכינה קדם-צבאית כללית". ביטוי זה משמש בדרך-כלל להתייחס למכינה לדתיים וחילוניים, שלהן אין לא צביון דתי מובהק ולא צביון חילוני מובהק, ומפה השם "כללית". למרות זאת, לעתים הביטוי משמש לתיאור של כל מכינה שאינה דתית, כולל החילוניות.

רק מכינות שהוכרו על ידי ועדה משותפת של משרדי החינוך והביטחון זכאיות להיקרא מכינה קדם צבאית, ובכפוף לעמידתן בתנאי הרגולציה הקבועים בחוק המכינות הקדם צבאיות ובתקנות שהותקנו מכוחו לזכות לסיוע במימון על פי החוק.

קדט בויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "צוער"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*