פרוטוטייפ

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: פרוטוטייפ.
זוהי הגדרה בת 9 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

אפשרויות: אב טיפוס .

קצת על אב טיפוס:
אב טיפוס הוא דגם ראשוני, ניסיוני של מוצר תעשייתי חדש. אב טיפוס מיוצר כדי לחקור את המוצר החדש.
לפני ההשקעה בהקמת מערכת לייצור מוצר חדש, מהווה האב טיפוס מודל לבחינה והתנסות. בהתאם לתוצאות ההתנסות באבטיפוס עובר המוצר שינויים ושיפורים, הבאים לידי ביטוי במוצר הסופי. בתהליך התכנון של מוצר גדול ממדים, כגון מטוס, נהוג ליצור מספר אבות-טיפוס, חלקם בקנה מידה קטן יותר מהמוצר הסופי, לצורך בחינה ולימוד הבעיות ביצירת המוצר הסופי.
אב טיפוס נבנה בדרך שונה מדרך בניית המוצר המוגמר, ומצריך אמצעים אחרים ושיטות עבודה אחרות ושונות. לדוגמה, המוצר המוגמר נבנה בפס ייצור ואילו אב טיפוס נבנה בעבודה פרטנית. חברות רבות משקיעות משאבים בפיתוח אבות טיפוס, וטכנולוגיה לבניית אבות טיפוס כמו הדפסה תלת-ממדית ו-CNC. אב טיפוס עשוי להיבנות גם בסיוע גורם חיצוני לחברה. בישראל מוסד הטכניון הוא המוביל בפיתוח טכנולוגיות ליצירת אבות טיפוס, ומשקיע מיליוני שקלים בשנה במחקר ופיתוח תהליכים רלוונטיים.
בציבור, אב טיפוס הפך למטבע לשון המתאר דגם ראשוני חדש, לא בהכרח בהקשר של תעשייה. אב טיפוס יכול להופיע למשל, כמודל כלכלי ואפילו פוליטי, שישופר בהמשך.

נלקח מויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "פרוטוטייפ"

השאר תגובה