עריסה

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: עריסה.
זוהי הגדרה בת 5 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

אפשרויות: מיטת תינוק .

קצת על מיטת תינוק:
מיטת תינוק היא מיטה קטנה המיודעת לתינוק, מלידתו ועד הגיעו לגיל שנתיים בערך. המיטה מאפשרת טיפול נוח בתינוק, מגנה עליו מפני נפילה ממנה ומונעת ממנו לצאת ממנה בלי עזרה.
כדי לאפשר טיפול נוח בתינוק, המיטה מאפשרת התאמה נוחה של גובה המזרן. בחודשי חייו הראשונים של התינוק, שבהם תנועתו מצומצמת, המזרן גבוה, כך שקל למטפלים בתינוק לגשת אליו ולטפל בו. ככל שהתינוק מתבגר ולומד לנוע, ניתן להנמיך את המזרן, כך שדפנות התינוק ימנעו ממנו ליפול מהמיטה או לצאת ממנה ללא השגחה. כאש התינוק לומד לעמוד, המזרן מורד לגובה הנמוך ביותר, כזה שיאפשר לתינוק עמידה בטוחה במיטה.
החומרים מהם עשוי המזרן נבחרו מתוך ידיעה שהמזרן עלול להירטב בשתן של התינוק, ולכן על המזרן להיות עמיד במים וקל לניקוי.
דפנות המיטה מעוצבות במטרה להגביל את התינוק אליה. הדפנות עשויות חומר קשיח (אך בטיחותי). התקנים המקובלים לבניית מיטת תינוק קובעים כי אין להשתמש בחומרים מסוכנים כמו מתכות לבניית הסורגים המגבילים את התינוק, שאין לצפות את החומר הבונה את סורגיי המיטה בחומרים רעילים ושאין לבנות סורגים המסכנים את התינוק בהילכדות ראשו בהם. סטנדרטים אלו נקבעו לראשונה בארצות הברית ב-1973 על ידי משרד ביטחון צריכת המוצרים לצרכן בארצות הברית. הסטנדרטים הללו הפחיתו בצורה ניכרת את מקרי המוות של תינוקות עקב פגיעה במיטתם.

נלקח מויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "עריסה"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*