עט סימון, מדגש

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: עט סימון, מדגש.
זוהי הגדרה בת 14 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!
ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!

אפשרויות: מרקר.

מידע רנדומלי על הביטוי "מרקר":

מַצְבֵּעַ (בלשון הדיבור: טוּשׁ, מגרמנית: Tusche – סוג דיו שחור שמקורו באסיה, או לוֹרְדּ) הוא עט עשוי גליל פלסטיק שבתוכו חומר ספוגי (לעתים לֶבֶד) טבול בצבע.


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

טושים רגילים מיועדים לכתיבה על נייר ואינם מחיקים ממנו, אם כי הצבע עשוי לדהות עם הזמן. הם אינם מתאימים לכתיבה על חומרים חלקים מאוד כגון זכוכית וסוגי פלסטיק מסוימים, מכיוון שהדיו אינה נותרת על גבי המשטח. הם גם אינם מתאימים לכתיבה על עץ מכיוון שהדיו עלולה להיספג בצורה לא אחידה, וקשה ולעתים בלתי אפשרי להסירה מהעץ. טושים מחיקים מכילים דיו שאינה נספגת במשטח הכתיבה הייעודי (לוח לבן או זכוכית), כדי לאפשר שימוש חוזר בו. טושים תמידיים או טושים בלתי מחיקים מיועדים לסימון שדרוש כי ישרוד ולא ידהה או ימחק. למשל, לשרטוט שקפים ולסימון ציוד.

טושים עם דיו בלתי נראה מיועדים לסימון רכוש יקר למקרה של גניבה. הדיו נראה רק באור אולטרא סגול כך שאינו מכתים את המוצר, אך ניתן לחשוף אותו לצורך זיהוי בעלות במקרה שהרכוש נגנב ואותר על ידי רשויות החוק.

מרקר בויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "עט סימון, מדגש"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*