עוף מים

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: עוף מים.
זוהי הגדרה בת 7 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

אפשרויות: רלית, לבנית, נחשון, טבלן, שקיטן, קורמורן .

קצת על עופות ימיים:
עופות ימיים הם קבוצה פוליפילטית גדולה של עופות החיים בקרבת מקורות מים, ואורח חייהם סובב סביב המים. על פי החלוקה המקובלת, הקבוצה כוללת את סדרות הפינגווינאים, היסעוראים, החופמאים, האווזאים, הצוללנאים והשקנאים, אך יש גם מינים אחרים המסווגים לעתים כעופות מים.
חלק מהעופות הימיים מבלים את רוב זמנם במים ממש, חלק בתעופה מעליו וחלק לחופיו, ויש אף עופות ימיים שבזמנים שונים במהלך השנה לא חיים בקרבת הים כלל. על פי רוב, נוצותיהן משוחות בחומר שומני כדי שהמים לא יספגו בתוכן וימנעו מהם לעוף באוויר. לחלק מהעופות הימיים קרומי שחייה בין אצבעות הרגליים (בעיקר בקרב המינים שחיים בים עצמו) אך חלק נטולי קרומים כאלה.
ככלל, עופות ימיים חיים זמן רב יותר , מתרבים בגיל מאוחר יותר ומולידים פחות צאצאים מאשר רוב העופות היבשתיים, אך הם משקיעים זמן רב ואנרגיה רבה בטיפול בצאצאים. רוב מיני העופות הימיים מקננים במושבות שגודלן משתנה בין כמה עשרות פרטים למיליונים. הם נוהגים לנדוד מדי שנה ושנה, ובמהלך נדידה זו הם חוצים לעתים קרובות את קו המשווה ובמקרים מסוימים אף מקיפים את כדור הארץ. עופות ימיים ניזונים בעיקר מדגים אותם הם צדים הן על פני המים והן מתחת להם ויש מהם שמטיבים לצלול.
למרות שהמינים השונים של העופות הימיים שונים מאוד זה מזה בהתנהגותם, באורח חייהן, באנטומיה ובמראה שלהם, יש לעופות הימיים תכונות דומות, דוגמת מקור ארוך או מותאם לסוג טרף מסוים וטכניקות ציד דומות. תכונות דומות אלו הן דוגמה לאבולוציה מתכנסת בה הסתגלות לחיים בסביבה הימית הנושאת בחובה בעיות אקולוגיות ותזונתיות ייחודיות הביאה בקרב עופות ימיים רבים שאינם קשורים זה לזה מראה חיצוני דומה.
העופות הימיים הראשונים התפתחו בתקופת הקרטיקון, ואילו משפחות עופות ימיים מודרניות החלו להופיע בתקופת הפלאוגן.
לעופות הימיים ולאדם היסטוריה עשירה יחדיו: האדם צד את בשרם של עופות ימיים מסוימים למאכל וניצל את הגואנו שלהם, חלק מהם אומנו בידי האדם לסייע בדיג וחלק הובילו מלחים אל היבשה. כיום, מיני עופות ימיים רבים מאויימים כתוצאה מפעולות האדם ומתקיימים מאמצים לשימורם.

שלד של עוף המים הקדום Hesperornis שחי בתקופת הקרטיקון.

מושבת ענק של אלקיים מהמין Uria aalge.

מקור: http://he.wikipedia.org/w/index.php?title=עופות_ימיים&oldid=13756434

קטגוריה: עופות

נלקח מויקיפדיה


הגב ראשון על ההגדרה "עוף מים"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*