עולם ומלואו

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: עולם ומלואו.
זוהי הגדרה בת 11 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!
ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!

אפשרויות: תבל.

מידע רנדומלי על הביטוי "תבל":

הוט-מערכות תקשורת בע"מ, הפועלת באמצעות המותג HOT, היא חברת תקשורת ישראלית המספקת שירותי טלוויזיה, אינטרנט, וטלפוניה בכבלים. החברה אוחדה בשנת 2003 משלוש חברות טלוויזיה בכבלים: תבל דיגיטל, ערוצי זהב ומתב, ובמשך השנים הרחיבה את תחומי עיסוקה. היום, החברה היא חלק מקבוצת אלטיס שבבעלות איש העסקים פטריק דרהי.

בבעלותה של HOT שתי חברות נפרדות: HOTnet לשירותי גישה לרשת IPS, ו-HOT mobile לשירותי סלולר.

נכון ל-2016 ל-HOT יש כ-820 אלף מנויים.

ב-23 במאי 2017, נודע כי החל מהרבעון השני של 2018 HOT תשנה את שמה לאלטיס על שם חברת האם. .


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

עד שנות ה-80 פעלה בישראל טלוויזיה חד-ערוצית. ערוץ הטלוויזיה החוקי היחיד ששידר בישראל היה ערוץ 1 (ערוץ 2 רק החל אז בשידורי ניסיון מצומצמים). השאיפה לקבל מבחר רב יותר באה לידי ביטוי ב"יער" של אנטנות על גגות הבתים בישראל, ואשר אפשרו לראות את הערוצים הירדניים: ערוץ 1 הכללי וערוץ 2 הלועזי, ואת ערוץ המזרח התיכון (METV) המשדר מקפריסין. שידורים אלו לא ריצו את השאיפה לקבל עוד, ובסוף שנות השמונים החלו לצמוח בערים השונות רשתות פיראטיות של טלוויזיה בכבלים, שהציעו שידורים של סרטים. רשתות אלו החלו כרשתות מצומצמות בגודל של מספר בתים, והגיעו בשיאן לכיסוי של שכונות שלמות. הכבלים הועברו בצורה פיראטית, בין גגות הבתים, ועם התפשטותן החלו להיות מותקנים מגברים, ובמקומות מסוימים אף שודרו מספר ערוצים. מקורות הכספים היו דמי מנוי שנגבו מהלקוחות, וכן מפרסומות ביתיות של עסקים בשכונה כגון חנויות מכולת ומוסכים.

תבל בויקיפדיה


הגב ראשון על ההגדרה "עולם ומלואו"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*