סרט עם ג'ק ניקולסון

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: סרט עם ג'ק ניקולסון.
זוהי הגדרה בת 19 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!

אפשרויות: זאב, טומי צרבת, באטמן ג'ק וג'ק שבועה, דם ויין, השתולים, קן הקוקיה מתים על החיים הכי טוב שיש מלך האיים הפלישה ממאדים סדנה לעצבים איך אתם יודעים מתים על החיים אודות שמידט תנאים של חיבה .

מידע נוסף על הביטוי זאב מצוי:
זאב מצוי או זאב אפור (שם מדעי: Canis lupus) הוא מין בסוג כלב שבסדרת הטורפים, אבי כלב הבית.
זהו בעל החיים הגדול ביותר במשפחת הכלביים.
לזאב תפוצה גאוגרפית רחבה ביותר ברחבי האזור ההולארקטי.

נלקח מויקיפדיה

צפה בהגדרות נוספות הקשורות לביטוי סרט עם ג'ק ניקולסון:
מינים ללא חשש
כלב (סוג)
ארץ ישראל: טורפים
בעלי חיים ביערות ממוזגים
בעלי חיים בתנ"ך
בעלי חיים בפארק ילוסטון
יונקים צפון אמריקאים
מגפאונה
יונקים בדרום מזרח אסיה והודו
יונקים אירופאים

מידע רנדומלי על הביטוי "זאב":

זאב הוקאידו (שם מדעי: Canis lupus hattai; ידוע גם בכינוי זאב אזו), הוא אחד משני תתי-המין של זאב מצוי, שהיו אנדמיים לאיי יפן והוכחדו מן העולם. הוא תואר מדעית לראשונה בשנת 1931 על ידי הארכנולוג היפני קיוקיצ'י קישידה – זמן רב לאחר הכחדתו. זאב הוקיאדו איכלס את האי הוקאידו ואולי גם את האי סחלין ואיי הקוריליים, בעוד שתת-המין השני – זאב הונשו, איכלס את האיים הונשו, שיקוקו וקיושו. בניגוד לזאב הונשו שהיה גמדי בגלל ננסות איים, זאב הוקיאדו היה הרבה יותר דומה לתתי-מין הגדולים של הזאב.


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

בעקבות בדיקות DNA כמו גם המראה החיצוני, נקבע כי זאב הוקיאדו היה שונה מזאב הונשו, ובעל מראה טיפוסי יותר של זאב מקרובו הדרומי. ניתוח של רצף הדנ"א המיטוכונדרי של זאב הוקאידו, הצביע על קירבה גנטית גדולה לתת-המין זאב סיבירי.
הגולגולת שלו הייתה גדולה ואימתנית עם ניבים ארוכים ומעוקלים מעט לאחור, והחרטום שלו היה מחודד. הפרווה שלו הייתה עבה ושעירה בדומה לקרוביו, וצבעה היה אפור-צהבהב יותר משל זאב הונשו. קצה הזנב היה שחור ועל החזית של הרגליים הקדמיות היו כתמים שחורים.

ממדי גופו של זאב הוקאידו היו דומים יותר לתתי-המין הגדולים. אורך ראשו וגופו היה 129-120 ס"מ, ואורך זנבו היה 40-27 ס"מ. ישנן מספר תאוריות מדוע זאב הוקיאדו היה גדול יותר מזאב הונשו; ככל הנראה תנאי הסביבה בהוקאידו הסמוכים יותר לקו הרוחב דומים יותר לסיביר וכתוצאה מכך המבנה החזק של הזאב הסיבירי נשמר גם אצל זאב הוקאידו. תאוריה אחרת גורסת כי השינויים בגודל בין הזאבים היפנים נגרמו בגלל גודל הטרף; כדוגמה לכך ניתן לראות את תת-המין אייל הוקאידו שגדול יותר מתת-מין אחרים בהונשו, קיושו ושיקוקו.

זאב בויקיפדיה

מידע רנדומלי על הביטוי "השתולים":

פרס אוסקר (באנגלית: Academy Award) הוא פרס המוענק על ידי האקדמיה האמריקאית לקולנוע ונחשב לפרס הקולנוע היוקרתי ביותר בארצות הברית ובעולם. הטקס נערך בלוס אנג'לס, ומשודר ברשת ABC משנת 1976.

האקדמיה לקולנוע נוסדה ב-11 במאי 1927, ומונה בערך 6,000 אנשים (בהצבעה בשנת 2012 הייתה זכות הצבעה ל-5,783 אנשים). טקס האוסקר הראשון נערך ב-16 במאי 1929. עם מנחי הטקס בעבר נמנים בוב הופ (18 טקסים), בילי קריסטל (תשעה טקסים), ג'וני קרסון (חמישה טקסים) ווופי גולדברג (ארבעה טקסים).

מאז שנת 2002, מתקיים הטקס בתיאטרון דולבי.

דמות פסלון האוסקר היא אביר האוחז בחרב גדולה, וניצב על גליל של סרט קולנוע. הפסלון עשוי מבריטניום (סגסוגת של בדיל, נחושת ואנטימון) ומצופה בזהב, על בסיס משיש שחור. גובהו 34 ס"מ ומשקלו 3.85 ק"ג.

ישנן לפחות שתי גרסאות באשר למקור השם "אוסקר":

שני אזכורים המוקדמים ביותר לשם "אוסקר" הם מראשית שנות ה-30: האחד בנאום התודה של וולט דיסני מ-1932, והשני מכתבה במגזין טיים משנת 1934.

על מנת להתמודד על הפרס, הסרט היה צריך לצאת בשנה שלפני הטקס ולעמוד בקריטריון טכני – רזולוציה של לפחות 1080 על 2048 פיסקלים.

השתולים בויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "סרט עם ג'ק ניקולסון"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*