סקייטבורד

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: סקייטבורד.
זוהי הגדרה בת 9 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

אפשרויות: גלגשת .

קצת על סקייטבורד:
סקייטבורד (בעברית: גַּלְגֶּשֶׁת) הוא לוח עץ צר רב שכבתי המחובר לשני זוגות של צירים וגלגלים. הסקייטבורד פותח במאה העשרים על ידי גולשי גלים שרצו לגלוש מחוץ למים ובכך להימנע מהתלות במזג האוויר ובתנאי הים. כמו כן, הסקייטבורד שימש ככלי תחבורה. כיום, תחום הגלישה בסקייטבורד שונה מאוד מגלישת הגלים ועבורו התפתחו תרגילים הייחודיים לו. סקייטבורד נפוץ בקרב צעירים העוסקים בסנובורדינג כספורט אתגרי.
הסקייטבורד משמש להחלקה ולביצוע פעלולים. אדם שרוכב על סקייטבורד מכונה "סקייטר" או "גולש".
הסקייטבורד מורכב ממספר חלקים: גוף הסקייטבורד הוא הקרש, המספק מקום עמידה לשתי הרגליים. הקרש מצופה בשכבת נייר זכוכית (הנקרא גם "גריפ") שמספקת חיכוך בין הסקייטבורד לנעלי הגולש. אורכו של הקרש הוא בדרך כלל בין 76-91 ס"מ. הקרשים יוצרו במקור מעץ, אך כיום הם מיוצרים לרוב ממספר שכבות של עץ, בדרך כלל 7 שכבות, או מחומרים מרוכבים. לקרש מחוברים שני צירי מתכת הנקראים Trucks. כל ציר מורכב משני חלקי מתכת המופרדים על ידי גומייה ומחוברים בבורג הנקרא פין ראשי (King Pin). לכל ציר מחוברים שני גלגלים עשויים מפוליאוריתן ולפעמים גם מגומי, כאשר בתוך כל גלגל קבועים שני מיסבים כדוריים.
נלקח מויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "סקייטבורד"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*