ספקולנט

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: ספקולנט.
זוהי הגדרה בת 7 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

אפשרויות: ספסר .

קצת על ספסר:
ספסרות היא רכישת טובין בתנאי היצע וביקוש התחלתיים במחיר נמוך, מתוך תקווה כי כאשר יפחת ההיצע, יעלה המחיר, והספסר יוכל למכור את הטובין לאנשים הרוצים בהם במחיר גבוה בהרבה מזה שבו נרכשו. המושג מקובל במיוחד בתחום רכישת הכרטיסים להופעות ולאירועי ספורט.
ספסרות כרטיסים:
הספסרות בכרטיסים פוגעת בציבור, שכן הספסרים רוכשים מראש כמות גדולה של כרטיסים למשחק או אירוע המושך מבקרים רבים, דבר המביא לכך שלא ניתן יהיה להשיג כרטיסים בקופות, אלא רק אצל הספסרים, במחיר גבוה יותר מהמחיר בו הוצעו הכרטיסים בקופות. בשנת 2002 אישרה הכנסת את תיקון מס' 67 לחוק העונשין "איסור ספסרות בכרטיסי מופעים", שאותו יזם ח"כ אליעזר זנדברג. על פי סעיף 194 א' לחוק, המוכר כרטיסים ל"מופע" (המוגדר כאירוע ספורט, או מופע אמנותי – בתחומי הנגינה, השירה, הקולנוע, הדרמה או כל תחום אמנותי אחר) במחיר העולה על הנקוב בכרטיס, ואין לו רישיון למכירת כרטיסים ציבוריים על פי חוק רישוי עסקים, דינו קנס כספי גבוה. החוק איפשר למשטרה להלחם בתופעת הספסרות, כאשר קודם לקבלת החוק לא הוגדרה הספסרות בכרטיסי מופעים כעבירה.
נלקח מויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "ספקולנט"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*