סמל צבאי

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: סמל צבאי.
זוהי הגדרה בת 8 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

אפשרויות: תג .

קצת על תג:
תג יחידה הוא תג, צבעוני בדרך כלל, המייצג את שיוכו של חייל בצה"ל ליחידה מסוימת.
תג היחידה נכלל במדים, והוא תלוי מכתפו של החייל, מעל ידו השמאלית. תג יחידה ניתן לרוב ליחידה בסדר גודל של חטיבה ומעלה, אך לעתים יש תג נפרד גם ליחידה עצמאית בסדר גודל של גדוד. תג היחידה הונהג בצה"ל בראשית שנות ה-50 של המאה ה-20, תחילה לחטיבות, לפיקודים המרחביים, למטכ"ל ולחיל האוויר בלבד, ובמרוצת הזמן לכל סוגי היחידות והעוצבות.
צורת התג הינה תמיד מלבן אנכי שמסתיימת בצורה קבועה, לרוב כמגן משולש-עגלגל, וזוהי הצורה של מרבית התגים בצה"ל. יוצאי הדופן הם תגי האגפים, הפיקודים, הזרועות ותגי רוב יחידות חיל האוויר וחיל הים, שבהם קצה התג עגול; תגים אחדים הינם בעלי צורת משולש חד, ולחטיבת גולני וחטיבת קרייתי תג מרובע שהם היחידים בצבא (למעט תגיות שוחרים). אורך התג הוא 13 ס"מ בדיוק, ומתחתיו נתפרות דרגות החוגרים.
לתג עיצוב סמלי, המשקף מאפיין מובהק של היחידה. תג היחידה היחיד שמציג את מספר היחידה הוא זה של חטיבה 7. על פי פקודות מטכ"ל תג היחידה לא יכלול יותר מחמישה צבעים שונים ולא יכיל מידע המסגיר את פעילות היחידה.
נלקח מויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "סמל צבאי"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*