סופר בריטי יליד פולין

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: סופר בריטי יליד פולין.
זוהי הגדרה בת 21 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!

אפשרויות: קונרד .

מידע רנדומלי על הביטוי "קונרד ":

קונרד הראשון (בגרמנית: Konrad; נולד בשנת 890 לערך; מת ב-23 בדצמבר 918) היה, למן שנת 906, דוכס פרנקוניה ומ-911 עד 918 מלך פרנקיה המזרחית. למרות שמעולם לא השתמש בתואר "rex Teutonicorum" (רקס טויטוניקורום, תאודיסקוס) הוא נחשב לאחד המלכים הקדומים של גרמניה. הוא נחשב למלך היחיד בשושלת שלעתים נקראת על שמו ("קונרדינים"). הוא הפך למלך פרנקיה המזרחית כיורשו של "לודוויג הילד", ומדינה זו הפכה להיות מאוחר יותר האימפריה הרומית הקדושה.


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

קונראד, המכונה לעתים קונרד הצעיר, היה בנו של "קונרד הזקן", הדוכס מתורינגיה, שהקים שושלת שמלכה באזור להנגאו בהסן של ימינו. אימו הייתה גליסמוט, שהייתה בתו הלא-חוקית (מחוץ לנישואין) של המלך הקרולינגי ארנולף מקרינתיה, שהיה מלך פרנקוניה המזרחית. קונראד הצעיר נולד בוויילבורג.

לאחר קרב פריצלר נגד בית באבנברג, בו נהרג גם אביו (כמו גם שני בנים מבין שלושת בני בבנברג; בן שלישי הוצא להורג לאחר מכן), הוכרזה שושלתו של קונראד כמנצחת, והוא הפך לשליט פרנקוניה. מת ב-918 ונקבר בפולדה.

קונרד בויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "סופר בריטי יליד פולין"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*