מתקין נעליים

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: מתקין נעליים.
זוהי הגדרה בת 12 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!
ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!

אפשרויות: סנדלר.

מידע רנדומלי על הביטוי "סנדלר":

רועי צ'יקי ארד (נולד ב-5 בינואר 1977 בבאר שבע) הוא עיתונאי, משורר, מוזיקאי, עורך ואמן ישראלי. ארד הוא אחד מעורכי עיתון "מעין" וכתב עיתון הארץ.

בישראל פרסם מספר ספרים וכן שירים בכתבי עת שונים בארץ ובעולם. מלבד היותו עורך "מעין", השתתף ארד בעריכת שלוש אסופות שירה: אנתולוגיית השירה המעמדית "אדומה" (הוצאות מעין, הכיוון מזרח ואתגר), האסופה "לצאת" נגד מבצע עופרת יצוקה (הוצאות אתגר, דקה, מעין, סדק גרילה תרבות) שיצאה ביום השביעי למבצע, וחלקים ממנה תורגמו לערבית והתפרסמו בלבנון ו"שירון המהפכה", בעקבות המחאה החברתית של קיץ 2011. כתב העת 'מעין' לא מנוקד וגם רוב שיריו מפורסמים כשהם חסרי ניקוד.


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

ארד הגה סגנון שירה חדש בשם "קימו", שאותו הגדיר כגרסה ישראלית להאיקו. הקימו אף הוא שיר בן שלוש שורות, ובו 10 הברות בשורה הראשונה, 7 בשנייה ו- 6 בשלישית. דוגמה לקימו (פרי עטו של ארד):

בשנת 2002 התקבל ה"קימו" כסוגה שירית קבילה על ידי אתר האינטרנט "במה חדשה".

ארד הוא אחד המשוררים הפעילים בגרילה תרבות ואחד ממייסדי קבוצת "מאבק המשוררים". שירו "הינשוף" השתלב עם עבודתה של האמנית מיכל הלפמן בביאנלה בוונציה של שנת 2003. בשנת 2009, שירו של ארד, "המנון סוף הלילה", הולחן על ידי אלה שריף ובוצע בניצוחו של זובין מהטה על ידי הפילהרמונית תל אביב בהופעות מיוחדות לרגל 100 שנה לייסוד תל אביב.

סנדלר בויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "מתקין נעליים"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*