משק חקלאי

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: משק חקלאי.
זוהי הגדרה בת 9 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!

אפשרויות: חוה .

מידע רנדומלי על הביטוי "חוה ":

ד"ר אצילה טלית רייזנברגר היא סופרת, ראש המחלקה העברית באוניברסיטת קייפטאון, פעילה לשימור ספרות השוליים הנכתבת בידי מיעוטים ולמען זכויות נשים ושוויון מגדרי. משמשת כרבה.

טלית רייזנברגר נולדה בתל אביב ובגיל 24 עברה יחד עם בעלה הטרי לדרום אפריקה. את התואר הראשון השלימה באוניברסיטת קייפטאון והתרכזה בשני תחומי מחקר: לימודי דתות בעולם וספרות עברית. התזה של התואר השני שלה עסקה ב"יצירתה הספרותית של חנה סנש" והדוקטורט – "מושג האמהוּת במקרא".


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

טלית רייזנברגר מגשרת בין השפה העברית לשפה האנגלית באמצעות כתיבה, הרצאות, תרגום ספרות עברית שנכתבה בדרום אפריקה לשפות מקומיות, עידוד כתיבה בקוזה וזולו. משום כך, סווגה כסופרת המובילה בספרות המיעוטים בדרום אפריקה והפכה לכתובת אליה פונים בנושא "ספרות שוליים"[סווגה על ידי מי?]. היא חיברה פרסומים אקדמיים רבים, ביניהם: "מקום הספרות העברית בפיתוח וקיום אהבת המורשת וכבוד עצמי לתלמידים יהודים בדרום אפריקה", בטאון ללימוד שפה; "על קו התפר: ספרות כמקום החיבור בין תרבויות", בטאון ללימודי דת; "השפעת תהליך התפתחות ההלכה על חיי נשים יהודיות", בטאון ללימודי דת ו"נשים בתנ"ך: ישות בלתי קיימת", בטאון לתאולוגיה קונסטרוקטיבית.

חוה בויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "משק חקלאי"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*