מעופש

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: מעופש.
זוהי הגדרה בת 5 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!

אפשרויות: רקוב, מבאיש, עבש .

קצת על רקוב:
רקוב הוא אלבומה היחיד של להקת סדרני הדשא שיצא ב-1997 והופק על ידי ברי סחרוף. האלבום הוקלט בין 6 בנובמבר עד 9 בנובמבר ב-1995.
רוב שירי האלבום נכתבו על ידי מורג רובננקו הסולנית והולחנו על ידי הגיטריסט רונן חג'ג' והמתופף מיכה קפלן. השירים היו קצרים, מהירים ורועשים, והטקסטים היו רווים באלימות קיצונית ופורנוגרפיה רבה, ביניהם "החתול שלי" ("החתול שלי שוכב איתי"), "דם בזוויות הפה" ("לקום בבוקר עם דם בזוויות הפה"), "מריר" ("שמך כה מריר, כה מתוק, נמס על שפתיי כמו רומן פורנוגרפי"), "הרחם שלך" ("אז תרדי לי, תרדי לי, כי הרחם שלך הוא הרחם שלי") ו"רקוב" ("אחתוך את שדיי מעליי ושיער ערוותי יתמוסס למגע החומצה").
על אף תמיכתו המקצועית של ברי סחרוף, ביקורות טובות מצד מבקרי מוזיקה מעטים ושירים מצליחים כגון "בובה שמן" ו"קדרים באים" שנשלחו לרדיו על גבי סינגל, "החתול שלי", "דני מת בדשא", "פיפי" והלהיט "מוות לסמלת", לא זכה האלבום להצלחה, ואחת הסיבות הבולטות לכך הייתה המילים הפרובוקטיביות והמוזיקה הרועשת.
בעטיפת האלבום מופיעה רובננקו מחזיקה את בובת התינוק הערל, שאותה היא הייתה מחזיקה בכל הופעה של סדרני הדשא ולא נעה אף מילימטר אחד על הבמה. כמו כן, השם "סדרני הדשא" כתוב על העטיפה באותיות תנ"כיות וכך גם הסדר הכרונולוגי של השירים באלבום מצוין על הצד האחורי של העטיפה באותיות ולא במספרים (לדוגמה: "א. פיפי", "ב. רובה קולה", "ג. מריר" וכך הלאה).

נלקח מויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "מעופש"

השאר תגובה