מספרי הילדים

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: מספרי הילדים.
זוהי הגדרה בת 12 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

אפשרויות: פיטר פן .

קצת על פיטר פן:
פיטר פן הוא גיבור המחזה והספר המפורסמים מאת הסופר והמחזאי הסקוטי ג'יימס מתיו ברי (1860‏-1937). המחזה הוצג לראשונה ב-27 בדצמבר 1904 בתיאטרון הדוכס מיורק (Duke of York). בשנת 1911 ערך ברי את המחזה לספר ילדים בשם "פיטר ווונדי" (Peter and Wendy). בשנת 1928 תרם ברי את הזכויות לספר ולמחזה לבית החולים לילדים גרייט אורמונד סטריט בלונדון לקראת תום זכויות היוצרים ערך בית היתומים תחרות לכתיבת ספר המשך רשמי, הזוכה בתחרות הייתה ג'רלדין מקורקרן ושמו של הספר נקרא פיטר פאן בארגמן.
הרקע לספר הוא נושא למחקר ספרותי רב. ברי המציא את דמותו של פיטר פן לראשונה בסיפורים שסיפר לילדיה של סילביה לואלין-דייויס, איתם פיתח מערכת יחסים חמה ולאחר מות אימם מסרטן גם קיבל עליהם משמורת משותפת עם סבתם ולמעשה אימץ אותם. השם פיטר פן לקוח משמו של הבן השלישי של סילביה לואלין דייויס, פיטר, שהיה צעיר הבנים כשברי פגש אותם לראשונה; השם "פן" מקורו בשם האל פאן, אל היער מהמיתולוגיה היוונית. נטען גם כי ההשראה לדמות באה לברי מאחיו דיוויד, שנהרג בתאונת החלקה בגיל 13. הדבר השפיע קשות על אימו והנחמה היחידה לה הייתה כי נשאר ילד לנצח. הפעם הראשונה בה השתמש ברי בדמות פיטר פן הייתה בספר משנת 1902 "הציפור הקטנה הלבנה" שהתבסס על יחסיו של ברי עם ילדי משפחת לואלין-דייויס. ב-1906, אותם פרקים מתוך הספר אשר עסקו בפיטר פן התפרסמו בנפרד בשם "פיטר פן בגני קנסינגסטון".

נלקח מויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "מספרי הילדים"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*