מלקוש

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: מלקוש.
זוהי הגדרה בת 5 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

אפשרויות: גשם מאוחר בסוף עונת הגשמים .

קצת על מלקוש:
ברוב המקרים, המלקוש הוא הגשם האחרון אשר יורד באביב. הוא מתאפיין בטיפות גדולות והוא בדרך כלל קל ולא רציף, ובעל אופי מקומי. המלקוש יורד במזג אויר חמים. לא כל גשם אביבי יכול להיות מוגדר כמלקוש, גם אם במבט לאחור הוא היה הגשם האחרון לעונה. בדרך כלל יורד המלקוש בחודשים אפריל או מאי. גשמי מלקוש יכולים לרדת גם בסוף הקיץ. המלקוש הוא גשם סמלי בתרבויות האזור, והוא מבשר על סוף עונת הגשמים – ועל בוא הקיץ, העונה היבשה בארץ ישראל. תופעת המלקוש ייחודית לאקלים הים תיכוני, שרק בו יש עצירת גשמים במשך עונת הקיץ. באזורי האקלים הממוזג לא מפסיקים הגשמים לפרק זמן ממושך בשנה ולכן לא מיוחסת שם חשיבות לגשמים האחרונים באביב.
במהלך הקיץ יכולים לרדת גשמים קלים כתוצאה מהתעמקות האפיק הפרסי שהיא מערכת שקע תרמלי הנוכחת באורח קבוע בחודשי הקיץ. במהלך הסתיו עשויים לרדת גשמי זעף גם כתוצאה מפעילות של אפיק מים סוף, אשר גם היא מערכת שקע תרמלי ברמה העקרונית, אולם בדרך כלל גשמים אלו לא יורדים בתפרוסת נרחבת.

נלקח מויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "מלקוש"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*