מכמונת

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: מכמונת.
זוהי הגדרה בת 6 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!

אפשרויות: מלכודת, פח, אבן נגף, פוקה .

מידע רנדומלי על הביטוי "פח":

פח אשפה או פח זבל הוא מכל לאחסון זמני של פסולת, עשוי בדרך כלל מתכת או פלסטיק.

קיימים 3 סוגים נפוצים של פחי רחוב: פחי אשפה קטנים בצידי הדרך (עשויים בדרך כלל ממתכת, פח או פלסטיק), מכלי אשפה גדולים עשויים מתכת, ופחי פלסטיק ניידים בעלי גלגלים. התקן בבריטניה לפח אשפה נייד הוא תכולה של 240 ליטר או יותר. פחים אלו נאספים על ידי רכב לפינוי אשפה, אשר יעביר את הפסולת למטמנה, מזבלה, שריפה, או גריסה.

במקומות מסוימים פועל שירות מיחזור, ומוקדשים לו פחים ייעודיים. פחים אלו מופרדים לקטגוריות שונות, הקובעות איזה סוג של פריטים מותר להכניס לפח. תוכנם של הפחים נלקח למפעלי מיחזור.

במדינות מסוימות קיימים מכלי פסולת גדולים (5 מ"ק ויותר) אשר משרתים מספר בניינים. משאיות אשפה מיוחדות פותחו על מנת לרוקן מכלים כבדים שכאלה.

בצרפת הוחלפו פחי האשפה בשקיות פלסטיק שקופות, בהן קשה להסתיר פצצות.

פח אשפה מעוצב בצורת דולפין.

פח אשפה מעוצב נגד דובים.

פח אשפה מחוץ למועצת העיר בריסטול הנושא את סמל העיר.

פח אשפה משרדי

פח אשפה בסנקט פטרבורג, רוסיה

פח בויקיפדיה

מידע רנדומלי על הביטוי "אבן נגף":

תמונה באבן הוא מיזם ירושלמי, שבמסגרתו מונצחות המשפחות שבנו את שכונת "אוהל משה", שהיא חלק משכונת "נחלאות", אחת השכונות הראשונות שנבנו מחוץ לחומות, בשלהי המאה ה-19.


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

את המיזם יזמה דבורה אבי-דן. למימושו פנתה לצאצאיהם של מייסדי שכונת "אוהל משה", בבקשה לקבל תמונות מהאלבום המשפחתי. מתוך כ-600 תמונות שנאספו, נבחרו עשרים לתלייה על בתי השכונה. המעצב עופר קוטלר עיצב את המיזם. בשלב הראשון הוגדלו תמונות אלה, נצרבו באבן, ונוסף להן תקציר קורות חייהן של המשפחות. מרביתן נתלו על בתי המשפחות המתאימות. את השלב הזה מימן עוזי הלוי, נכדו של ר' בנימין הלוי שהיה ממייסדי השכונה.

בינואר 2006 מומש השלב השני של "תמונה באבן", 17 תמונות קטנות יותר נתלו בסמטה שעל יד בית הכנסת הגדול של אוהל משה. השלב השני מומן על ידי הצאצאים של המשפחות המופיעות בתצלומים. בפתח השלב השני נקבע שירו של אלישע פורת, "פחיתה", העוסק, בדומה למיזם כולו, בשלשלת הדורות. וסוגר את המיזם התרגום לאנגלית של השיר. בכוונת היזמית להקים גם בשכונת "אבן ישראל" ובשכונות הכורדים "זיכרון יוסף" מפעל דומה.

עם המשפחות המונצחות נמנית משפחת נבון, ממנה יצא יצחק נבון, נשיא המדינה ומשפחות נכבדות נוספות.

אבן נגף בויקיפדיה

מידע רנדומלי על הביטוי "פוקה ":

מיתולוגיה היא קובץ של מיתוסים שנוצרו בידי בני האדם כדי למלא את עולמם באמונות שונות ובכדי לסייע בהבנת חזיונות הטבע ותופעות שלא מצאו להן הסבר.
למאמר המלא…

דף קטגוריה זה כולל את 17 קטגוריות המשנה הבאות, מתוך 17 בקטגוריה כולה. (לתצוגת עץ)

דף קטגוריה זה כולל את 46 הדפים הבאים, מתוך 46 בקטגוריה כולה. (לתצוגת עץ)

פוקה בויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "מכמונת"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*