סוג קיפוף

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: מין קיפוף.
זוהי הגדרה בת 9 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

אפשרויות: למור, גלגו .

קצת מידע רנדומלי על הביטוי "למור":
למורים (שם מדעי: Lemuridae) היא משפחה של פרימטים בתת-הסדרה טרום קופים (קיפופים). המשפחה היא אנדמית לאי מדגסקר ולאיי קומורו. במשפחה זו קיימים כיום 22 מינים ב-5 סוגים.
השם "למור" בלטינית הוא: רוח רפאים, השם בא בעקבות זאת שהלמורים ישנים במשך היום ובשעות הלילה הם פעילים וכשהם מנתרים בין ענפי העצים נדמה הדבר כצל חולף. רוב הלמורים אינם יותר גדולים מחתול.
כל בני המשפחה הם אוכלי צמחים או אוכלי כל, אך חלקם אוכלי פירות, חלקם אוכלי עלים, אחרים כוללים גם חרקים במזונם, ויש כאלו האוכלים בעיקר עלי חזרן. הם שוכני עצים, לפחות חלקית, ויש כאלו המבלים חלק מזמנם על האדמה. הם מתקדמים הן על ידי ריצה אופקית על ענפים והן על ידי ניתור מגזע מאונך אחד למשנהו.
הם מתאפיינים בזנבות ארוכים ושעירים ובגופים ובגפיים רזים. אוזניהם אינן גדולות, מכוסות, חלקית לפחות, בפרווה, ובקצותיהן ציצות שיער. ללמור טופר מיוחד המיועד לטיפוח וסירוק הפרווה, המכונה Toilet Claw כמו כן, לסתו התחתונה של הלמור "מאובזרת" במערכת שיניים דמויות מסרק, אשר גם לה תפקיד חיוני בטיפוח הפרווה.
לא כל היצורים המסווגים כלמורים שייכים באמת למשפחה זו. ישנה על-משפחה בה נכללים למורים שאינם במשפחה (Lemuroidea). אחדים מהמינים שנכחדו בעל-משפחה זו היו גדולים מגורילה.
למורים נעזרים בטופרים לקפיצות מענף לענף וכך לא נופלים.

נלקח מויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "סוג קיפוף"

השאר תגובה