מילת בקשה

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: מילת בקשה.
זוהי הגדרה בת 9 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!

אפשרויות: בי .

מידע רנדומלי על הביטוי "בי ":

B-: bu

B0: db

B0: bd

B0: ‎1.52×10-12‎ שניות

מֶזון B הוא מזון תחתי המכיל קוארק תחתון ואנטיקוארק למעלה, או את האנטי-חלקיקים שלהם, או קוארק תחתון ואנטיקוארק למטה, או את האנטי-חלקיקים שלהם. מזוני B הם ההאדרונים התחתיים הקלים ביותר, כלומר, החלקיקים המורכבים בעלי המסה הנמוכה ביותר שיש להם את המספר הקואנטי תחתיות. המסה של מזוני B טעונים היא 5,279.31 MeV. המסה של מזוני B נייטרליים היא 5,279.62 MeV.


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

אורך החיים של מזוני B טעונים הוא ‎1.638×10-12‎ שניות. אורך החיים של מזוני B נייטרליים הוא ‎1.52×10-12‎ שניות.

מזון B התגלה ב-1980 והדיווח הראשון על גילויו פורסם ב-12 בינואר 1981, בכתב העת Physical Review Letters. החלקיק התגלה בגלאי CLEO של מאיץ החלקיקים CESR (טבעת אחסון האלקטרונים של קורנל, Cornell Electron Storage Ring) באוניברסיטת קורנל. מזון B התגלה כשלוש שנים לאחר גילויו של המזון אופסילון, שהיה החלקיק הראשון שהתגלה המכיל קוארק תחתון. אופסילון אינו חלקיק תחתי (התחתיות שלו היא 0), לעומת מזון B, הנושא תחתיות של 1 או מינוס 1.

מזוני B נייטרליים מצטיינים ביכולת להפוך מחלקיק אחד לרעהו בעל התחתיות הנגדית, כלומר, מ-B0 ל-B0 ולהיפך. תופעה זו מכונה אוסקילציה, או תנודה, של מזוני B נייטרליים (B–Bbar oscillation). היא מהווה דוגמה לתנודת חלקיקים נייטרליים (neutral particle oscillation). תופעות אלו הן מקור חשוב למידע אודות הסיבות לקיומו של עודף החומר על פני האנטי-חומר ביקום.

בי בויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "מילת בקשה"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*