מייבש שיער

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: מייבש שיער.
זוהי הגדרה בת 10 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

אפשרויות: פן .

קצת מידע רנדומלי על הביטוי "פן ":
מייבש שיער הוא מתקן חשמלי המזרים אוויר חם או קר במטרה לייבש שיער רטוב. ייבוש השיער הרטוב נעשה במטרה לאפשר שליטה בעיצובו וליצירת תסרוקות הנשמרות זמן רב יותר. הייבוש יוצר קשרי מימן זמניים בתוך השיער ובכך שומרים על הצורה הנדרשת לצורך עיצוב השיער.
ישנם מייבשי שיער לשימוש ביתי, ומייבשי שיער ניצבים גדולים לשימוש מסחרי (במספרות).
מייבשי השיער הומצאו בשלהי המאה ה-19 על ידי אלכסנדר גודפרי, והשימוש המסחרי הראשון בהם היה בחנותו, בצרפת בשנת 1890. מייבש שיער זה היה מיבש ניצב, והלקוחה ישבה תחתיו בעת ששערה יובש. מייבש השיער הביתי הומצא בשנות ה-20 של המאה ה-20.
מייבש השיער משתמש במאוורר המזרים אוויר דרך חוט להט ובכך מחמם את האוויר ומזרים אותו לפתח יציאת האוויר החם המכוון לעבר השיער. לרוב נעשה שימוש בתיל ניכרום (סגסוגת של ניקל, ברזל וכרום) אשר הינו מוליך גרוע. מייבשי שיער מודרניים עושים שימוש בגוף חימום קרמי.
מייבשי השיער פותחו בשנות ה-90 של המאה ה-20 בעקבות חקיקה בארצות הברית משנת 1991 אשר דרשה כי במייבשי השיער יותקנו הגננות מפני התחשמלות במקרים בהם נרטב מייבש השיער.

נלקח מויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "מייבש שיער"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*