מוכר תרופות

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: מוכר תרופות.
זוהי הגדרה בת 11 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!
ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!

אפשרויות: רוקח.

מידע רנדומלי על הביטוי "רוקח":

בית מרקחת הוא מוסד המשמש בעיקר לאספקת תרופות ותכשירים רפואיים לציבור.

בבית מרקחת עובד רוקח – אדם המנפק תרופות על סמך מרשמים הניתנים על ידי רופאים, מספק ללקוחות מידע הקשור לתרופות ולשימוש בהן, ונותן ייעוץ והכוונה תרופתית לגבי תרופות ללא מרשם רופא. מנהל בית מרקחת נקרא רוקח אחראי.


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

בעבר, היו הרוקחים מייצרים בעצמם את התרופות (טבליות, משחות, אבקות וכדומה), כיום הרוקחים כמעט ואינם עוסקים בערבוב וייצור תערובת של רכיבים, היות שהתרופות מיוצרות על ידי חברות לייצור תרופות.

בנוסף למכירת תרופות, מוכרים בבתי המרקחת גם מוצרים נלווים כמו מוצרי טיפוח.

בית המרקחת כפי שהוא מוכר כיום בישראל מועתק מהדגם האירופאי. בארצות הברית קיים דגם אחר, הנקרא דרגסטור, ובו, פרט לתרופות נמכרים גם מוצרים נוספים ואף גלידה ומשקאות קלים. חנויות סופר-פארם וניו-פארם בישראל אימצו אף הן את הגישה המכלילה וגם בהן ניתן למצוא מוצרי טיפוח, ניקיון, מזון, תקשורת ועוד.

ב-1929 היו בישראל 150 בתי מרקחת, מתוכם 22 בתל אביב ו-10 ביפו. מחוץ לערים, דווח, "מעטים הם בתי המרקחת, אך גם השימוש ברפואות מודרניות אינו נפוץ". פרט לבתי המרקחת הפרטיים פעלו בארץ בתי המרקחת של מוסדות העזרה העבריים והנוצריים.

רוקח בויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "מוכר תרופות"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*