מהל

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: מהל.
זוהי הגדרה בת 3 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!

אפשרויות: ערבב, מזג .

מידע רנדומלי על הביטוי "מזג ":

אליעזר יריב (נולד ב-1949) הוא פסיכולוג ישראלי, מרצה להוראה וחוקר בתחום הטיפול בבעיות משמעת בחינוך במכללת גורדון לחינוך בחיפה. יריב כתב ספרים ועשרות מאמרים בתחום.

יריב נולד בשנת 1949 בקיבוץ דפנה בגליל העליון לציפורה וזלמן קריגר, ממייסדי הקיבוץ. מכיוון שבאותה תקופה סירבו בקיבוץ להגיש את ילדי המשק לבחינות הבגרות, השלים יריב את לימודיו במהלך שירותו הצבאי, ולאחריו החל ללמוד פסיכולוגיה לתואר ראשון ושני באוניברסיטת חיפה. ב-1982 עזב עם משפחתו את הקיבוץ ועבר לכרמיאל, וב-1987 נשלח על ידי הסוכנות היהודית בתפקיד שליח קהילה ועלייה בעיר רוצ'סטר, ניו-יורק.


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

לאחר שובו לארץ ב-1990 התמנה למנהל השירות הפסיכולוגי החינוכי בחצור הגלילית, ובתקופה זו החל להתעניין בנושא המשמעת בכיתה, נושא שהיה בעייתי בבתי הספר שהיו תחת אחריות השירות. החל מ-1992 החל לקיים סדנאות והרצאות למורים, ובשנת 1996 פרסם בהוצאת רכס את הספר שיחת משמעת.

ב-2002 השלים דוקטורט באוניברסיטת לסטר באנגליה והחל להרצות במכללת גורדון. במרץ 2014 קיבל דרגת פרופסור.

יריב נשוי לרחל, ולהם שלושה בנים.

יריב עוסק במחקר אקדמי של משמעת במסגרת החינוכית. הגישה שלו היא 'כלית', כלומר שטיפול בבעיות משמעת דורש מהמורים טכניקות ניהוליות שחלק מהמורים רכש אותן וחלק לא, ומכאן ההבדלים ביכולות ניהול הכיתה שלהם. על ידי הקניית אותם כלים למורים, יכולה מערכת החינוך (כולה או ברמת מנהל בית הספר) לשפר את תפקודם של אותם מורים.

מזג בויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "מהל"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*