מהוה

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: מהוה.
זוהי הגדרה בת 4 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!

אפשרויות: שחוק, בלוי, דהוי, מרופט .

מידע רנדומלי על הביטוי "בלוי":

הרב יעקב ישעיה בלוי (בלויא) (י"א באלול תרפ"ט, 16 בספטמבר 1929-ג' בשבט תשע"ג, 14 בינואר 2013) היה דיין ופוסק, כיהן כחבר הבד"ץ של העדה החרדית ורבה של שכונת סנהדריה-פאג"י בירושלים.


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

נולד בירושלים כמה שבועות לאחר פרעות תרפ"ט לרב ברוך יהודה בלוי מרבני פאג"י שהיה בנו של הרב משה בלוי מראשי אגודת ישראל, ובצעירותו למד בישיבת קמניץ ובישיבת מיר. בין השנים תשכ"ח-תשל"ד (1968-1974) עבד כבנקאי בבנק ארץ ישראל בריטניה. בשנת תשל"ג, מונה לרבה של שכונת פאג"י-סנהדריה, לאחר פטירת הרב בנימין זאב יעקובזון, רבה הקודם של השכונה. כיהן כמו"צ של העדה החרדית, ועמד בראשות ועד העירוב מטעמה וכן כראש ועד הכשרות. בסוף שנות ה-80 (תשמ"ט), לאחר פטירת הרב יצחק יעקב וייס, התמנה לחבר הבד"ץ של העדה החרדית. עיקר התמחותו של הרב בלוי היה בהלכות ריבית והיתר עסקה ושאר דיני ממונות.

הרב יעקב בלוי עמד יחד עם הרב משה שטרנבוך בראש וועדה מקצועית שהוקמה על ידי העדה החרדית להכוונת חברות וקרנות פיננסיות בשוק ההון בנושא ריבית.

אף על פי שהרב בלוי נמנה בין בכירי חברי בית הדין, הוא נמנע באופן עקבי מלחתום על כרוזים מטעם בית הדין של העדה החרדית מלבד על הכרוז האוסר להשתתף בבחירות.

בלוי בויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "מהוה"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*