מגלה ארצות ספרדי

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: מגלה ארצות ספרדי.
זוהי הגדרה בת 16 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

אפשרויות: סבסטיאן דה אוקמפו, פרנסיסקו דה אורלנה, פדרו דה אלוואראדו, דיאגו דה אלמגרו, וסקו נוניז דה בלבואה, פרנסיסקו חאווייר, לואיס וואז דה טורס, אלברו דה מנדניה, מרקוס דה ניזה, אלונסו אלברז דה פינדה, וויסנטה יאנס פינסון, פרנסיסקו פיסרו, חואן דה לה קוסה, פרנסיסקו ווסקס דה קורונדו, הרנאן קורטס .

קצת על מגלה ארצות:
מגלה ארצות הוא חוקר או מטייל שערך מסעות חקר ותגלית בחבלי ארץ ובתרבויות שלא היו מוכרים לאנושות, או שלא היו מוכרים בקרב בני תקופתו ותרבותו. המושג מגלה ארצות הוא מושג אתנוצנטרי ביסודו והוא יוצא מנקודת הנחה שדבר שאינו ידוע אינו קיים.
המניעים הדוחפים את מגלה הארצות למסעותיו הם רבים ומגוונים והם נעים בין סיבות רבות, כגון מציאת נתיבי מסחר חדשים, חיפוש אחר משאבים ואוצרות, השגת יוקרה לאומית ואישית, או ניסיון לספק את שאיפת האדם לחקר הלא נודע.
למרות שמגלי ארצות היו קיימים משחר ההיסטוריה האנושית ובקרב כל התרבויות, המונח מתייחס בעיקר בתרבות המערב לחוקרים האירופים בני המאות ה-15, ה-16 וה-17, שחשפו בפני ממלכות אירופה את ארצות אפריקה, אמריקה, אוסטרליה והמזרח הרחוק.

נלקח מויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "מגלה ארצות ספרדי"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*