ליקוי גופני פגם

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: ליקוי גופני פגם .
זוהי הגדרה בת 16 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!

אפשרויות: מום.

מידע רנדומלי על הביטוי "מום":

על פי הגדרת חוק הביטוח הלאומי נכות הינה אי כשירות חלקית או מוחלטת באחד או יותר מתפקודי האדם. נכות יכולה להיות גופנית, קוגניטיבית או נפשית הנובעת ממום מולד או מפגיעה פיזית או נפשית, עקב מחלה, תאונה, זדון וכדומה. רמת הנכות משתנה בצורה קיצונית החל מנכות קלה (צליעה קלה למשל) ועד לשיתוק כמעט מוחלט (ראו הגדרות אחרות).


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

בישראל, המוסד לביטוח לאומי מבטיח קצבת נכות מינימלית לכל מי שכושר השתכרותו פגום עקב נכותו. כמו כן, המוסד מספק קצבאות לשירותים מיוחדים, ועוד שירותים נוספים כגון שיקום מקצועי. נכים המוכרים על ידי המוסד לביטוח לאומי זכאים לשירותים והטבות שונות ממשרדי ממשלה שונים בהתאם לאופי נכותם וחומרתה.

לארגונים שונים עשויות להיות הגדרות שונות למושג "נכות" ולמושגים הקשורים בו (ראו לקות). בחוקי מדינת ישראל שנחקקו החל משנת 1988, למשל, משמש המושג "אדם עם מוגבלות" לתיאור נכה. עם זאת, לא כל הגדרה השונה מההגדרות של הביטוח הלאומי היא הגדרה בעלת משמעות. גישת התקינות הפוליטית, למשל, הביאה לעברית, בעקבות האנגלית, את המינוח "מאותגר פיזית", "מאותגר נפשית" או אדם עם מגבלות, כתחליף לנכה. המושג "מאותגר" לא משמש, ככל הנראה, כהגדרה בעלת ערך מעשי בשום ארגון.

מום בויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "ליקוי גופני פגם"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*