לבוש עליון

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: לבוש עליון.
זוהי הגדרה בת 10 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

אפשרויות: לסוטה, פונצו, וסט .

קצת על וסט:
וסט, ובעברית אף חזייה (באנגלית אמריקאית: vest), היא אפודת בד, חסרת שרוולים, הנלבשת מעל חולצת חליפה ועניבה ומתחת למקטורן ולמעיל החליפה, כחלק מלבוש חגיגי או רשמי לגברים. וסט מהווה חלק מחליפת שלושה חלקים (מכנסיים, מעיל וחזייה). בעבר היה הווסט חלק בלתי נפרד בלבוש מערבי רשמי, אולם החל משנות ה-30 של המאה ה-20 החל השימוש בו פוחת.
הווסט נרכס בחזית בטור אנכי של כפתורים, או בשני טורי כפתורים מקבילים (רכיסה כפולה). בחליפת שלושה חלקים הבד העליון של הווסט זהה לבד של שני חלקי החליפה האחרים וגב הווסט ייתפר מבד שונה. בעת ששעוני כיס היו נפוצים, גברים נהגו להחזיק את שעון הכיס באחד מכיסי הווסט ולהצמיד את שרשרת השעון ללולאת אחד הכפתורים; בחלק מן הווסטים נתפרת לולאה מיוחד לשרשרת השעון.
לא נהוג לחגור חגורת מכנסיים בעת לבישת חליפת שלושה חלקים. תחת זאת, המכנסים מוחזקים בכתפות, מתחת לווסט ומעל החולצה. באנגליה נהוג שלא לרכוס את הכפתור התחתון בווסט, מנהג המיוחס לראשונה לאדוארד השביעי עוד בעת שהיה נסיך ויילס, שעשה זאת מאילוצי גזרתו.
נלקח מויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "לבוש עליון"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*