כתב בערוץ 2

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: כתב בערוץ 2.
זוהי הגדרה בת 11 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!
ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!

אפשרויות: ניר, ערד ניר.

מידע רנדומלי על הביטוי "ניר":

הרב אלחנן נריה ניר (נולד ב-1980) הוא משורר ועורך ספרות ישראלי. משמש כר"מ בישיבת שיח יצחק ועורך מוסף שבת של מקור ראשון. זוכה פרס ראש הממשלה ליצירה לשנת 2011.

נולד לרחל ולרב חגי ניר (שכיהן עשרים שנה כרב היישוב מעלה מכמש). בעת שלמד בישיבת ירושלים לצעירים החל לכתוב שירה ויצר קשרים עם הסופר משה שמיר ועם המשוררים נתן יונתן ודליה רביקוביץ. למד מספר שנים בישיבות מרכז הרב ומדברה כעדן ובאותן שנים גם שמע בקביעות שיעורים בתלמוד מהרב אשר אריאלי ובמוסר מהרב שלמה וולבה. לאחר שירותו הצבאי למד בישיבת שיח יצחק שבגבעת הדגן באפרתה והתקרב לרב שג"ר ולמשנתו והשתלב בצוות המלמדים בישיבה.


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

משנת 2004 משמש ניר כר"מ בישיבת שיח יצחק. בשיעוריו במחשבה הוא מחבר בין החסידות ותורת הקבלה לדרכי חשיבה מזרחיות ומערביות, דוגמת אמנות, ספרות ופסיכולוגיה. ניר מלמד גם בישיבת ההסדר "מחניים" ולימד ב"מרכז שטיינזלץ" בירושלים ובישיבת ההסדר ביפו. ערך את הספר "מהודו ועד כאן". ספר שיריו הראשון "תחינה על האינטימיות" הופיע ב-2008, וזכה בפרס ורטהיים לשירה לשנת 2008 ובפרס רמת גן לספרות לשנת 2010. ספר שיריו השני "האש הרגילה" הופיע ב-2011 וזכה בפרס י"ל גולדברג מטעם קק"ל. ספר שיריו השלישי "מי שנפלה עליו מפולת" הופיע ב-2014. בשנת 2011 זכה בפרס ראש הממשלה ליצירה.

ניר בויקיפדיה

מידע רנדומלי על הביטוי "ערד ניר":

בהעברה לוויקישיתוף, תבנית הרישיון המתאימה היא PD-ineligible ‏(עברית). יחד עם זאת אחת מהתבניות הספציפיות הבאות יכולה להתאים יותר:
PD-shape (עברית) │ PD-text (עברית) │ PD-textlogo (עברית) │ PD-chem (עברית) │ PD-medical │ PD-music-ineligible │ PD-juggling notation.

לחצו על תאריך/שעה כדי לראות את הקובץ כפי שנראה בעת זו.

יותר מ־100 דפים מקשרים לקובץ זה.
הרשימה הבאה מראה רק את 100 הדפים הראשונים שמקשרים לקובץ זה.
ניתן לצפות ברשימה המלאה.

ערד ניר בויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "כתב בערוץ 2"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*