כיס נוזלים בגוף

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: כיס נוזלים בגוף.
זוהי הגדרה בת 15 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

אפשרויות: ציסטה .

קצת מידע רנדומלי על הביטוי "ציסטה ":
ציסטה (באנגלית: Cyst) היא שק סגור בעל קרום חריג (אבנורמלי) שעלול להימצא בכל איבר או רקמה בגוף. לעתים נראית הציסטה כמו מוגלה. הציסטה מלאה בחומר נוזלי או מוצק למחצה. ישנם סוגים שונים של ציסטות.
ציסטות עשויות להיווצר כתוצאה מבעיה בעובר במהלך הריון או כתוצאה מזיהום, אולם לעתים הן עשויות לצמוח באופן ספונטני. בדרך כלל הציסטות אינן מסוכנות, אך לעתים יש להן השפעות שליליות סביב האזור הנגוע. כאשר ציסטה צומחת בריאה היא עשויה להתנקז שם ולהפריע לנשימה ולגרום לבעיות רבות.
כאשר שתן בורח מן השופכה עשויה להיווצר ציסטה בשק האשכים. תופעה זו עלולה להופיע כתוצאה מפציעה אשר פגעה באזור זה. במקרה זה ניתן להוציא את הציסטה על ידי ניתוח.
ציסטה חלבית הנה קשריר מתחת לפני העור המכיל חומר לבן-צהוב המורכב מחלב ושרידי עור. הקשריר בדרך כלל שפיר ואינו מזיק. גם במקרה זה הטיפול הוא ניתוחי. ציסטה חלבית עשויה להווצר בתקופת ההתבגרות, בה הגוף מפריש שומן רב. השומן עלול לסתום נקודות ניקוז חשובות וכתוצאה מכך יתנקזו שומנים ויצרו ציסטה.
ציסטות בכליות נפוצות באופן חריג בקרב עולי תימן.‏‏[1]

נלקח מויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "כיס נוזלים בגוף"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*