כיבד

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: כיבד.
זוהי הגדרה בת 4 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!

אפשרויות: טאטא, ניקה מאבק, אשפה וכו .

קצת מידע רנדומלי על הביטוי "טאטא":
קבוצת טאטא (באנגלית: Tata Group) הוא תאגיד רב-לאומי ענק, מטה החברה נמצא במומבאי בהודו. קבוצת טאטא היא התאגיד הגדול ביותר בהודו על פי נכסיה ומחזורה. היא הוקמה במאה ה־19 על ידי ג'מסטג'י טאטא כחברה למסחר בטקסטיל, ומאז נכנסה לעוד ועוד עסקים, ממלונאות וחקלאות עד תעשייה וייעוץ. היא הקימה את מפעל הפלדה הראשון בהודו, את תחנת הכוח הראשונה וחברת התעופה הראשונה. התאגיד פעיל, בין היתר, בתחומי תעשיות הפלדה, הרכב, טכנולוגיית מידע (בעיקר באמצעות חברת TCS), תקשורת, אנרגיה, תה ומלונאות. קבוצת טאטא פעילה ביותר מ-85 מדינות בעולם הפרושות על שש יבשות, והיא מייצאת את מוצריה ושירותיה ל-80 מדינות נוספות. קבוצת טאטא מורכבת מ-98 חברות בשבעה מגזרי עסקים, מתוכן 27 הן חברות ציבוריות. 65.8% מן הבעלות בקבוצת טאטא מוחזקת בידי קרנות לתועלת הציבור.
נוכחותה של טאטא בהודו בולטת מאד. רוב המשאיות והאוטובוסים וחלק ניכר מהרכבים המסחריים הם מתוצרת טאטא, ספק האינטרנט הגדול וספק הסלולר הגדול הן חברות בת של טאטא הכוללות בשמן את המילה טאטא. אחד מהיצרנים הגדולים ביותר של מים מטוהרים (הימלאיה) הוא חברת בת של טאטא. Tata Sky הוא ספק טלוויזיה רב ערוצית בלוויין וכן הלאה.
התאגיד נקרא על שם מייסדו, ג'ימסטי טאטא, אשר בני משפחתו עומדים מאז יסוד התאגיד בראש החברה ומזה חמישה דורות. יושב ראש התאגיד הנוכחי הוא ראטן טאטא, אשר החליף בתפקידו בשנת 1991 את ג'.ר.ד. טאטא.
החל מתחילת המאה ה-21 רכשה טאטא כמה מחברות התעשייה הידועות בעולם, ביניהן:


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

Tata Tea רכשה את חברת תה טטלי (Tetley Tea) בפברואר 2000, תמורת 407 מיליון דולר, ואת Good Earth בארצות הברית וכן חברות בסין, ברוסיה ובדרום אפריקה.
חברת המלונות טאג' של הקונצרן רכשה שני בתי מלון יוקרתיים בלונדון ומלונות נוספים בעולם
טאטא סטיל רכשה את חברת הפלדה הבריטית קורוס
טאטא מוטורס רכשה את חברת הרכב המסחרי דייהו (Daewoo Commercial Vehicle Company) במרץ 2004, תמורת 102 מיליון דולר. ואת חברות הרכב יגואר ולנד רובר במרץ 2008, תמורת 2.3 מיליארד דולר.

נלקח מויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "כיבד"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*