יחדיו

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: יחדיו.
זוהי הגדרה בת 5 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

אפשרויות: יד ביד, בצוותא .

קצת מידע רנדומלי על הביטוי "יד ביד":
יד ביד: המרכז לחינוך יהודי ערבי בישראל (בערבית: يد بيد: مركز التربية العربي – اليهودي في إسرائيل), מנהל רשת של ארבעה בתי ספר דו-לשוניים ורב תרבותיים, בהם ישראלים – יהודים וערבים, לומדים יחדיו. המרכז הוקם ב-1997 בידי המחנך הערבי-ישראלי אמין חלף והמחנך היהודי-אמריקאי לי גורדון, עם 50 תלמידים בשני בתי ספר.
לפי מודל החינוך הייחודי של "יד ביד", כל בית-ספר מנוהל במשותף על ידי מנהלים יהודים וערבים, ובכל כיתה מלמדים מורים יהודים וערבים במשותף. בכל שנתון נשמר האיזון המספרי בין תלמידים יהודים וערבים. תלמידים בכל הגילים לומדים הן בעברית והן בערבית, ולומדים להוקיר את תרבותם ושפתם, תוך כדי הבנת השוני של חבריהם. ראו הרחבה בערך בית ספר מעורב ערבי-יהודי.
נכון ל- 2012 כאלף תלמידים לומדים בשלושת בתי הספר של "יד ביד" בירושלים, בגליל ובואדי ערה ובגנון שנפתח בחיפה. כמו כן, המרכז שותף עם עמותת הגר בהפעלת גן ילדים ובית ספר צומח דו לשוני בבאר שבע. בשנת הלימודים הבאה יכלול בית הספר גן טרום חובה, גן חובה, כיתה א' וכיתה ב'. בכל שנה תיפתח כיתה נוספת.‏[1]‏[2]

נלקח מויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "יחדיו"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*