זמר ויוצר בריטי

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: זמר ויוצר בריטי.
זוהי הגדרה בת 15 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!
ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!

אפשרויות: קוסטלו, אלביס קוסטלו.

מידע רנדומלי על הביטוי "קוסטלו":

אלביס קוסטלו (באנגלית: Elvis Costello; נולד ב-25 באוגוסט 1954 בלונדון) הוא שם הבימה של דקלן פטריק מקמנוס, זמר, מוזיקאי ויוצר בריטי ממוצא אירי. שמו המלא הוא דקלן פטריק אלוייסיוס מקמנוס אך את השם אלוייסיוס הוסיף בשלב מאוחר יותר.

קוסטלו מרבה לשנות את הסגנון המוזיקלי שלו מדי כמה שנים. למעשה, הוא הספיק להתנסות בכמעט כל ז'אנר מערבי: פאנק, גל חדש, קאנטרי, רגאיי, מוזיקת נשמה, בלדות פופ ועוד. הדבר שמשותף לרוב אלבומיו הוא השימוש במשחקי מילים והומור מתוחכם בליריקה.

אלביס קוסטלו נולד בפדינגטון שבלונדון, שם התגורר עד גיל 16. בשנת 1971 עבר עם אימו לליברפול, שם הקים את הרכבו הראשון – צמד בשם "ראסטי". עם סיום לימודיו בתיכון עבר ללונדון, שם הקים להקה בשם "פליפ סיטי" שהייתה פעילה בשנים 1974- 1976 וניגנה בעיקר רוק, כמקובל במועדונים הלונדוניים. בתקופה זו אימץ את שם הבמה די. פי. קוסטלו (D.P. Costello), המורכב מראשי התיבות של שמו הפרטי ושם נעוריה של אימו.


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

לפרנסתו עבד בין השאר כמזין נתונים בחברת קוסמטיקה, שאותה הנציח בשיר "Vanity Factory". לאחר ניסיונות ממושכים, הצליח לחתום חוזה עם חברת תקליטים עצמאית – "סטיף רקורדס", אז הציע לו אמרגנו לשנות את שמו לאלביס קוסטלו: שילוב שמו הפרטי של אלביס פרסלי עם שם נעוריה של אימו.

קוסטלו בויקיפדיה

מידע רנדומלי על הביטוי "אלביס קוסטלו":

אתר אינטרנט הוא אוסף של דפי אינטרנט (ולעתים משאבים נוספים) המקושרים ביניהם ולרוב שותפים לשם תחום מסוים, וניתנים לגישה דרך רשת האינטרנט. בדרך כלל, מדובר בדפים המוחזקים כולם על אותו השרת, אם כי לעתים, אתר אחד עשוי להתארח על גבי מספר שרתים. אתרים רבים מאוחסנים אצל ספקי שירות אירוח אתרים. אתרי אינטרנט מאורגנים כך שהם מנוהלים על ידי גורם יחיד – מנהל האתר.

כיום ישנם כ-600 מיליון אתרי אינטרנט בעולם בעלי שם תחום (נכון ל-2012). מכלול אתרי האינטרנט הזמינים לציבור נקרא באנגלית ה-World Wide Web (רשת כלל-עולמית) או בראשי תיבות WWW. מקובל להתחיל שמות מתחם של אתרי אינטרנט ב-www, אם כי אין לכך שום סיבה טכנית.

את דפי האינטרנט שבאתר ניתן להציג באמצעות תוכנה הנקראת דפדפן, המתרגמת את הקוד בו הם כתובים לתצוגה גרפית.

על מנת לצפות בדפים אלו, יש לספק לדפדפן את כתובת האתר, שיכולה להיות באחת משתי צורות אפשריות:

דפיו של אתר אינטרנט נגישים בדרך כלל באמצעות פרוטוקול ה-HTTP, המצוין בתחילת הכתובת כ-"//:http", או כ-"//:https" (תוספת ה-"s" מייצגת את המילה האנגלית "secure" – מאובטח) אם מדובר בתקשורת HTTP המוצפנת בפרוטוקול SSL.

אלביס קוסטלו בויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "זמר ויוצר בריטי"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*