הקניט

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: הקניט.
זוהי הגדרה בת 5 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!

אפשרויות: הכעיס, קנטר, עקץ, סנט .

מידע רנדומלי על הביטוי "קנטר":

רכיבה אמנותית (דרסאז') היא ענף ברכיבה על סוסים בה הרוכב נדרש להפגין שליטה בסוס הבאה לידי ביטוי בהצגה וירטואוזית של תנועות טבעיות של הסוס. צירוף של התנועות ומעבר נכון ביניהן יוצרים ריקוד אומנותי אליו שואפים מאמני הסוסים להגיע. בתחרויות מסוימות נדרש הרוכב לבצע תנועות ומקצבים שונים עם סוסו, הקבועים מראש ומתבצעים בהתאם לנקודות קבועות ברחבי המגרש.

רמות הרכיבה בישראל מתחילות בקדם א' ונגמרות ברמה אינטרמידיה 2, כאשר בכל אחת מהרמות 3 או 4 מבחנים המדורגים לפי מידת קושי ביצוע התרגילים ומהירות שינויי המקצבים. בארצות אחרות מתחלקות הרמות לרמות אימון, כאשר לרמה א' מקבילה "רמה ראשונית" או "Preliminary", לרמה ב' מקבילה "רמת הבסיס" או "Novice", לרמה ג' מקבילה רמה "יסודית" או "Elementary", לרמה ד' מקבילה דרגת קושי "בינונית" או "Medium", לרמה ה' מקבילה דרגת קושי "מתקדמת" או "Advanced", ולאחר מכן הרמות הבינלאומיות "פרי סנט ג'ורג'"/"Prix St-George", "אינטרמדייט 1"/"Intermidate I", "אינטרמידייט 2"/"Intermidate II", ו"גרנד פרי"/"Grand Prix", הנחשבת לרמה הגבוהה ביותר.

מגרש רכיבת הדרסאז' מתחלק לשניים, כאשר מבחני הרמות הגבוהות (בארץ הן ג', ד' והלאה) מתבצעים במגרש 20×60 מטר. מבחני הרמות הנמוכות מתבצעים במגרשים שגודלם 20×40 מטר. במגרש יש נקודות מסוימות המסומנות באותיות לועזיות. אותיות אלו מסמנות נקודות לאורך צלעות המגרש וחלקן מסמנות אותיות לאורך קו המרכז האורכי של המגרש.


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

קנטר בויקיפדיה

מידע רנדומלי על הביטוי "עקץ":

מבנה הגוף של דבורת הדבש. למידע על חלק, לחצו עליו.

עוקץ הוא איבר בגופם של חלק ממיני בעלי־החיים, המשמש לדקירת אויבים ולהחדרת ארס אל גופם. ניתן למצוא עוקץ אצל חלק מפרוקי הרגליים, כגון דבורים, צרעות ועקרבים, וגם אצל דגים מסוימים.

דבורת הדבש הפועלת משתמשת בעוקץ לצורכי הגנה והתקפה. אצל מלכת הדבורים העוקץ הוא צינור ההטלה. הארס פעיל מאוד והורג מיד זבובים וחרקים קטנים. גם על בעלי חוליות השפעתו של הארס חזקה.

העוקץ של הדבורה נמצא בקצה הבטן, ובנוי משלושה חלקים:

בשעת העקיצה מתערבבות ההפרשות של שתי הבלוטות ונוצר הארס. הרכבו העיקרי הוא חומצת נמלים.

הדבורה יכולה לעקוץ דבורים אחרות וגם חרקים אחרים מבלי שהיא תיפגע. בעקיצת בעלי חוליות דבורת הדבש אינה יכולה למשוך את העוקץ המשונן חזרה מגוף בעל החיים. כאשר היא מנסה לעשות כן, העוקץ נשאר תקוע בתוך הגוף הנעקץ, נקרע מגוף הדבורה ויחד עמו חלק מן האברים הפנימיים. הדבורה מתה כעבור מספר רגעים. כאשר הנדן נקרע הארס המחובר לו נשאר בגוף הנעקץ.

כאשר הדבורה עוקצת, דבורים אחרות חשות בריח של הארס והוא מזרז אותן להמשיך לעקוץ במקום העקיצה הקודם או בסביבה שלו.

עקץ בויקיפדיה

מידע רנדומלי על הביטוי "סנט ":

סנט (Cent) הוא יחידת מטבע שערכה הוא החלק המאה (מאית) של יחידת המטבע הבסיסית. המונח סנט מתייחס גם לסכום שערכו הוא חלק המאה של המטבע וגם למטבע בעל אותו ערך.

מקור השם הוא במילה הלטינית סנטום (Centum), שפרושה מאה.

השם סנט נהוג בעיקר במדינות דוברות אנגלית. בשפות אחרות יש שמות מאותו מקור: סנטאבו בספרדית (וגם סנטימו או סנטיסימו), סנטים בצרפתית, צ'נטזימו באיטלקית ועוד.

סנט בויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "הקניט"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*