דמות מסיינפלד

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: דמות מסיינפלד.
זוהי הגדרה בת 13 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

אפשרויות: קריימר, גורג .

קצת על קוזמו קריימר:
קוזמו קריימר הוא דמות בסדרה סיינפלד המגולמת על ידי מייקל ריצ'רדס.
קוזמו קריימר הוא אדם גבוה, בעל שיער פרוע, הנוהג ללבוש באופן כמעט קבוע מכנסיים הקטנים ממידותיו. קריימר מכונה בדרך כלל בשם משפחתו, ונחשב לדמות בעלת התנהגות מוזרה, בוטה אך משעשעת. באופן לא אופייני לסדרה, המבוססת ברובה על הומור מילולי, משתמש ריצ'רדס באופן קבוע גם בהומור סלפסטיק. מתוך קטעי הסלפסטיק, אחד המפורסמים הוא אופן כניסתו הקבוע של קריימר לדירתו של ג'רי, בה הוא פותח את דלת הדירה במהירות ומחליק לתוכה בעודו מחזיק בדלת.
עד לעונה השישית, שמו הפרטי של קריימר לא היה ידוע. ברגע ששמו המלא נחשף, בפרק "ההחלפה", על ידי אמו, באבס קריימר, דמויות שוליות החלו לקרוא לו "קוזמו", אך הקבוצה הראשית המשיכה לכנותו "קריימר". בפרק הפיילוט, ג'רי למעשה קורא לו "קסלר", מכיוון שהכותבים חששו מלהכעיס את "קריימר" של החיים האמיתיים.
מכיוון שנראה שהוא מובטל נצחי (מלבד כמה דוגמאות נדירות), הוא מעורב תכופות ברקיחת מזימות, לרוב מטופשות, שמטרתן להניב לו כסף, ורוב ההמצאות הן שלו. בהיותו אחד מהדמויות הכי פופולריות בסדרה, הוא לעתים קרובות מכונה "דמות האקשן" שמושכת את תשומת לב הקהל באמצעות התנועות המצחיקות ויוצאות הדופן שלה. באחד הפרקים קריימר מכונה "דביל" (Hipster Doofus).
דמותו מבוססת על שכנו של לארי דייוויד, קני קרמר, ש"מסע המציאות של סיינפלד" שהוא עורך בחיים האמיתיים מופיע באחד מפרקי הסדרה בתור "מסע המציאות של ג'יי פיטרמן". בניגוד לדמויות האחרות, מוזרותו הובילה אותו להיות זה שכמעט תמיד אומר את האמת בפרצוף. הוא חבר טוב של ניומן, בנוסף למגוון רחב (רובו אינו מופיע בסדרה) של מכרים ושותפים מפוקפקים, ביניהם לומז ובוב סקמנו.

נלקח מויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "דמות מסיינפלד"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*