דומם

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: דומם.
זוהי הגדרה בת 4 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!

אפשרויות: בשקט, בדומיה, חרש, בלאט .

מידע רנדומלי על הביטוי "חרש":

טכנולוגיה מסייעת היא תחום ידע, העוסק בשימושים של אמצעי עזר אשר נועדו לשיפור התפקוד של אנשים עם מוגבלות .

מכשור טכנולוגיה מסייעת מוגדר על פי רוב כמכשור המסייע רק לאנשים עם מוגבלויות ושעצם השימוש בו אינו מקטין את התלות בו. הידע הנלווה למכשור זה קשור בדרך ייצורו, אספקתו, אסטרטגיות שימוש בו, התאמתו למשתמש, הדרכת השימוש בו, מדידת התועלת שהוא מביא, דרכי המימון שלו וכיוצא בזה.

ספקים רבים של טכנולוגיה מסייעת, כגון אופטומטריסט ומרכיב תותבות, נחשבים לבעלי מקצוע פרא-רפואי. לתחום הטכנולוגיה המסייעת יש חפיפה חלקית עם תחומים רבים. הבולטים בתחומים אלה הם: נגישות, הנדסה ביו-רפואית והנדסת אנוש. בעבר תחום הטכנולוגיה המסייעת (Assistive-Technology) כונה "טכנולוגיה התאמתית" (Adaptive-Technology) או "טכנולוגיה מפצה".

דוגמאות למכשור טכנולוגיה מסייעת

הגדרות פחות מקובלות

נכון לשנת 2011, טרם התגבש קטלוג מוסכם של עזרי ותחומי הטכנולוגיה המסייעת.


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

דרך חלוקה אחת של הטכנולוגיות המסייעות היא לפי תחומי העיסוק של הספקים שלהן. לחלוקה זו יש הרבה מן המשותף עם סוג הלקות של המשתמש בטכנולוגיה. החוק האמריקאי ( 1990 ,Americans with Disabilities Act) השתמש בשיטת חלוקה זו וסיווג (אך לא הגביל) את הטכנולוגיה המסייעת ל-11 קטגוריות:

חרש בויקיפדיה

מידע רנדומלי על הביטוי "בלאט ":

בלט הוא צורת מחול שמקורה בבתי הרנסאנס האיטלקי של המאה ה-15, והתפתחה כמחול במות בצרפת וברוסיה. כמו כן, המילה "בלט" מתייחסת גם ליצירת מחול בסגנון הבלט (לדוגמה: הבלט אגם הברבורים) או ללהקת בלט (לדוגמה: הבלט הישראלי או בלט הבולשויי הרוסי). עם השנים הבלט התפתח בארצות שונות בעולם ובעיקר ברוסיה. כיום הבלט הרוסי נחשב לטוב ביותר בעולם.

רוב הופעות הבלט נערכות בלי מילים וכוללות שימוש רב בתלבושות ותפאורה. ההופעות מלוות על ידי תזמורת, שתפקידה להנעים לצופים את ההופעה. ההופעות נערכות בתאטרונים מכובדים, אליהם הנשים מגיעות בשמלות והגברים בחליפות. כיום לבלט כמה שימושים עיקריים: עיצוב וחיטוב הגוף, הנאה אישית, תחביב לאוהבי מחול וכן למופעים והצגות.

"בלט" היא מילה צרפתית שמקורה באיטלקית במילה balleto שהיא גרסה קטנה של ballo (לרקוד) בלטינית.

עד לתחילת המאה ה-19 הוצג הבלט כליווי לאופרה או לקונצרט מוזיקה קלאסית, ורק כאשר החלו לכתוב מחזות שהבלט הוא האמנות העיקרית בהם, החל הבלט להתפתח ומספר הרקדנים גדל בהתמדה. עד אמצע המאה ה-20 נחשב הבלט למופע אמנות לאנשי מעמד הגבוה בלבד; לאחר מכן הוא נפתח גם לקהל הרחב.

בלאט בויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "דומם"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*