גיס חמישי

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: גיס חמישי.
זוהי הגדרה בת 9 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!

אפשרויות: כינוי לבוגדים מבית, סוס טרויאני .

מידע רנדומלי על הביטוי "סוס טרויאני ":

כיבוש יפו על ידי צחותי הוא סיפור מצרי עתיק שנכתב על גבי פפירוס הנקרא בפפירוס האריס 500 שהיה חלק מהאוסף של אנתוני צ'ארלס האריס. מרבית האגיפטולוגים סבורים שאינו אלא אגדה שביקשה לפאר את כיבושיו של תחותמס השלישי, בין גדולי פרעוני מצרים.


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

לפי המסופר, צחותי, אחד משרי צבאו של תחותמס, צר על יפו לאחר שמושלה מרד בשלטון המצרי, וכיוון שלא עלה בידו לכבוש אותה, גמר אומר לתפוס אותה בדרך עורמה. הוא עשה עצמו מורד במלכות, ובדברי חלקות הצליח לשדל את מושל העיר הנצורה להגיע למשתה שערך לכבודו מחוץ לחומות. כשבא זה תפסו והרגו, ולאשת הנרצח שלח איגרת בשם בעלה ובה נאמר כי השר המצרי הבטיח שיעבור לצידו, וכאות לנאמנותו החדשה יגיש לו תשורה גדולה.

אשת המושל הורתה לפתוח את השער, ואל העיר הוכנסו מאתיים סלים גדולים וכבדים שהעניק צחותי לתושבי יפו, וכשהניחו אותם ברחבת המבצר, זינקו לפתע מן הסלים הסגורים מאתיים לוחמים נושאי חרב והכו את כל התושבים סביבם. אחר פתחו את שער העיר ואליה נכנסו שאר חייליו של צחותי שכבשוה בזמן קצר.

סוס טרויאני בויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "גיס חמישי"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*