גילם את טנצר בסדרה שמש

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: גילם את טנצר בסדרה שמש.
זוהי הגדרה בת 22 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!
ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!

אפשרויות: רבינוביץ, גדי רבינוביץ.

מידע רנדומלי על הביטוי "רבינוביץ":

אברהם יששכר בֵּר (יידיש: בער) רבינוביץ (תר"ג – תרנ"ב, 1843 – 1892), האדמו"ר השני לשושלת חסידות ראדומסק.

נולד בעיר ראדומסק שבפולין. לאחר פטירת אביו, שלמה הכהן רבינוביץ' ("התפארת שלמה"), נתמנה לאדמו"ר. ספרו "חסד לאברהם" שהינו ספר מקיף ויסודי במשנת החסידות הפך עם השנים לאחד הספרים הנחשבים בתולדות החסידות. נודע בענותנותו וצניעותו, הצטיין ברדיפת השלום.

"הן באה אלי השמועה מרה ורעה אשר עשתה לה כנפים כי נשקעה השמש בצהרים ונלקח אל השמים כ"ק הרה"צ המפורסם גדול בתורה גלי' לדרעי' ואזהיר נהורא, רבים שתו מים חיים מבארו, ויאתו לאורו ע"ה פ"ה איש החסד והאמת מנה בן מנה החסיד שבכהונה מו"ה אברהם יששכר הכהן שדעתו יפה בשלש עשרה נפה זצללה"ה מראדומסק. שמעתי ותרגז בטני מאשר זה מלפני שבעה שבועות בערך בהיותי בקארלסבד, זכיתי להתבשם קצת מתורתו ולראות בנועם יראתו וצדקתו, ונחקק במורשי לבבי עד לאחת, וקיוויתי לבקר היכלו לשבוע נחת, ועתה אהה! פתאום נלקח מאתנו לדאבון לבנו…"

לאחר הסתלקותו ב י"ג באלול תרנ"ב, נקרא בנו, האדמו"ר יחזקאל רבינוביץ למלא את מקומו. רבי יחזקאל רצה שאחיו הצעיר רבי יעקב יוסף ישמש כממשיך אך האחרון התנגד. לבסוף הוכרע העניין על ידי רבי יחזקאל שרגא הלברשטאם משינאווא.


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

רבינוביץ בויקיפדיה

מידע רנדומלי על הביטוי "גדי רבינוביץ":

Internet Movie Database (בעברית: בסיס נתוני סרטים אינטרנטי) הוא אתר אינטרנט המכיל בסיס נתונים מקוון של מידע על סרטים, שחקני קולנוע, תוכניות טלוויזיה, צוות הפקה ומשחקי וידאו. האתר נמצא בבעלות חברת אמזון.קום.

אתר IMDb מכיל מידע על סרטים, החל מפרטים בסיסיים כמו שמות השחקנים, הבמאי, תקציר עלילה וביקורות, ועד פרטי טריוויה, שגיאות המשכיות בסרט, פסקול וקשרים לסרטים אחרים. באתר דפים על שחקנים, במאים ותסריטאים המפרטים את הסרטים והתוכניות בהם עבדו, ולעתים מכיל ביוגרפיה שלהם.

בנוסף לנתונים על סרטים ומשחקי וידאו יש באתר חדשות על סרטים ותוכניות טלוויזיה, וכן סקירה מיוחדת על אירועים כגון חלוקת פרסי האוסקר. באתר הייתה גם מערכת פורומים פעילה, הן לכל סרט ולכל אדם, והן פורומים לדיונים כלליים בנושאים שונים. הפורומים נסגרו בפברואר 2017.

IMDb הוא אתר חופשי, אך יש להירשם לו בחינם על מנת לקבל גישה לכל הנתונים באתר. משתמשים רשומים באתר יכולים לשלוח בדואר אלקטרוני עדכונים ושינויים, לקרוא ולכתוב הודעות בפורומים, וכמו כן לדרג את הסרטים לפי טעמם.

בסיס הנתונים נוצר משתי רשימות אשר החלו כפרויקטים עצמאיים בשנת 1989 על ידי משתתפים בקבוצת הדיון rec.arts.movies. הרשימה הראשונה הייתה של שחקניות עם עיניים יפות, אשר נקראה בפי רוב "הרשימה". השנייה, אשר נקראה "רשימת דירוגי סרטים", כללה דירוג של סרטים שונים מ-1 עד 10. בכל אחת מהן, מתחזק אחד רשם פריטים שנשלחו אליו על ידי אנשי קבוצת הדיון, והעלה גרסה מעודכנת של הרשימה מדי פעם.

גדי רבינוביץ בויקיפדיה


הגב ראשון על ההגדרה "גילם את טנצר בסדרה שמש"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*