בעל חיים מסוג דו חיים

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: בעל חיים מסוג דו חיים.
זוהי הגדרה בת 21 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!
ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!

אפשרויות: קרפדה , טריטון סוג של דו-חי.

מידע רנדומלי על הביטוי "קרפדה ":

ראו בגוף הערך.

בומביניים (בלטינית: Bombinatoridae) היא משפחה בסדרת חסרי הזנב. הבומביניים ידועים ברעילותם, עובדה הבאה לידי ביטוי בצבעי אזהרה בהם צבועה בטנם.

משפחת הבומביניים מכילה 2 סוגים:


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

גופם של הפרטים בסוג Bombina שטוח, ועורם מכוסה ביבלות. בעת מצוקה, הם מפעילים רפלקס (the unken reflex), שבמהלכו הם מקשתים את גבם וגפיהם על מנת לחשוף את בטנם הצבועה בצבעים בהירים. הם עשויים אף להתהפך ולשכב על גבם. מטרתו של מעשה זה היא להרתיע ולשמש כאזהרה לטורפים. הקרקור של כמה מינים מסוג Bombina שונה מקרקורם של חסרי זנב אחרים, בכך שקול הקרקור מופק בעת השאיפה ולא בעת הנשיפה. את ביציהם הם מטילים באגמים קטנים ובשלוליות.

הסוג Bombina חי באיי הפיליפינים ובבורנאו, בעוד את פרטי הסוג Barbourula ניתן למצוא ברחבי אירואסיה. אלו האחרוניים מעט פחות צבעוניים, והם בעלי קרומי שחייה גם באצבעות, נוסף על הקרומים באצבעות הרגליים. יש לציין כי לא ניצפו עד כה ראשנים של הסוג Barbourula.

מאובנים של הסוג Bombina נמצאו, ותוארכו לתקופות שונות, החל מתקופת הפליוקן ועד לתקופת הפליסטוקן; מאובנים של הסוג Barbourula לא נמצאו.

קרפדה בויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "בעל חיים מסוג דו חיים"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*