במקום הזה

הפעם נתייחס להגדרת התשחץ: במקום הזה.
זוהי הגדרה בת 9 אותיות. אתר זה מספק עזרה בתשחץ לכן, התשובות האפשריות מפורטות מטה.

אנחנו מקווים שמצאתם את מה שחיפשתם והיינו לעזר! על כל שאלה, בקשה או כל דבר אחר צרו איתנו קשר או רשמו תגובה ואנו נעשה הכל כדי לעזור!

ממש נשמח אם תוכלו לעזור לנו להתפתח ולעשות לנו לייק!

אפשרויות: כאן .

מידע רנדומלי על הביטוי "כאן ":

תאגיד השידור הישראלי (בעבר: תאגיד השידור הציבורי), המציג עצמו במותג כאן, הוא תאגיד סטטוטורי ישראלי שהוקם בשנת 2015 מכוח חוק השידור הציבורי הישראלי, לשם החלפתה של רשות השידור, שהחוק מורה על סגירתה. התאגיד החל לשדר, בטלוויזיה וברדיו, ב-15 במאי 2017. מנכ"ל התאגיד הוא אלדד קובלנץ, והיו"ר הוא גיל עומר.

המוטו של "כאן" הוא "יש מקום לכולם: דיגיטל. רדיו. טלוויזיה."


פותר תשחצים ותשבצים עכשיו לאנדרואיד ולאייפון! כל ההגדרות וכל המושגים במקום אחד.

פותר התשחץ פותר התשחצים

במרץ 2017 פעל ראש ממשלת ישראל, בנימין נתניהו, לסגירת התאגיד, מול התנגדותו של שר האוצר, משה כחלון, על רקע מחלוקות באשר לאנשי התקשורת המועסקים בתאגיד. השניים הגיעו לפשרה לפיה הפעלת התאגיד תידחה ל-15 במאי וחטיבת החדשות תפוצל ממנו ותפעל כתאגיד נפרד ("תאגיד החדשות").

שידורי טלוויזיה של התאגיד מופיעים בערוצים 11 ו-33. בשונה מחלוקת השעות שהתקיימה בערוץ הראשון של רשות השידור, ערוץ "כאן 11" אינו חולק שעות שידור עם הטלוויזיה החינוכית לעת עתה, אלא משדר את תוכני התאגיד לאורך כל שעות היום. זאת למרות שהטלוויזיה החינוכית אמורה לשדר בו בין השעות 12:00 -17:00, אך עובדיה פתחו בעיצומים.

במשך השנים חלה הידרדרות חמורה במעמדה ובתפקודה של רשות השידור. ועדות ציבוריות אשר בחנו את הגורמים למצבה הקשה קבעו שהוא נובע בין היתר ממספר עובדיה הגדול, מעלויות שכרם הגבוהות, מהסכמי שכר קשיחים ומן החוק, שמקשה לנהלה במקצועיות וללא פניות בסביבה רבת ערוצי תקשורת. מחברי הדוחות המליצו בין היתר על שינויים מבניים ברשות ועל שינויים בחוק.

כאן בויקיפדיה

הגב ראשון על ההגדרה "במקום הזה"

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תוצג בתגובה.


*